‏ برنامه کارشناسی ارشد حقوق در بلژیک - قانون اتحادیه اروپا

‏ ملاحظه کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در بلژیک 2018/2019‏ قانون اتحادیه اروپا -

قانون اتحادیه اروپا

امثال اولین قدم به سوی دانشگاهیان در بسیاری از کشورها است. این ارائه فرصت های زیادی برای تخصص در یک زمینه خاص و یا به انجام تحقیقات کامل. همچنین می تواند در به دست آوردن درجه سطح دکترا در قانون سودمند اثبات کند.

بلژیک ارائه می دهد بازار محور آموزش و پرورش در سطح بالاتر است که بر روی مهارت ها و نوآوری است. کشور 'ها موسسات آموزش عالی ارائه های تعاملی در همان زمان تحقیقات گرا آموزش و پرورش دانشگاه قبل از پیوستن به بازار کار.

‏ رده های برتر برنامه های LLM درباره قانون اتحادیه اروپا در بلژیک 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

LLM در قانون اتحادیه اروپا

Ghent University Law School
Campus تمام وقت 10  September 2018 بلژیک Ghent

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین از تجربه و تخصص مشهور دانشکده حقوق گنت در اتحادیه اروپا ارائه [+]

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین از تجربه و تخصص مشهور دانشکده حقوق گنت در قانون اتحادیه اروپا ارائه برای دانش آموزان مشتاق به تخصص در قانون و نهادهای اتحادیه اروپا است. با ترکیبی دقیق از دوره اصلی اجباری و دوره های تخصصی انتخابی، دانش آموزان همه جانبه سطح بالا آموزش قانون اتحادیه اروپا دریافت، در حالی که حفظ آزادی تمرکز بر حرفه ای یا تحقیق نیازهای شخصی. دانشکده حقوق گنت 'ژان مونت مرکز تعالی' اتحادیه اروپا، به رسمیت شناخته شده برای تخصص خود را و منابع در دسترس خود را برای قانون اتحادیه اروپا است. با نهادهای اتحادیه اروپا در مجاورت آن، دانشکده حقوق گنت همه امکانات لازم را برای مطالعه در عمق از قانون و عمل از اتحادیه اروپا ارائه می دهد. دانش آموزان همچنین می توانید از کتابخانه عالی، که به عنوان یک مرکز اسناد اروپا دو برابر بهره مند شوند. با همیشه در حال گسترش و بیشتر ادغام اتحادیه اروپا، و در یک محیط قانونی تا کنون جهانی بیشتر، LLM ارائه می دهد مدرک حقوق اضافی است که ابزاری در بازار کار بین المللی است. ماهیت تخصصی برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به منظور توسعه مهارت ها و تخصص های ویژه در مناطق در حال توسعه به سرعت در حال از قانون اتحادیه اروپا. در کوتاه مدت، برنامه دانشگاه گنت دانشکده حقوق LLM را تشکیل سنگ پله قابل توجهی را برای وکلا و حرفه ای که نیاز به دانش قانون اتحادیه اروپا و / یا نهادهای اتحادیه اروپا برای توسعه حرفه ای خود را.... [-]