Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی 2‏ کارشناسی ارشد حقوق از قانون استخدام

کسانی که LLM در قانون استخدام نگه کارشناسان در قوانین و مقررات کنترل رابطه کارفرما-کارمند هستند. اخذ این مدرک گزینه خوبی برای وکلای مدافع که به دنبال باز کردن فرصت های شغلی خود، به عنوان یک تقاضا به طور مداوم بالا برای تخصص در قانون اشتغال وجود دارد.

کسانی که مایل به دنبال مدرک قانونی فارغ التحصیل اغلب بپرسید، چه LLM در قانون استخدام است؟ در واقع، این یک برنامه فارغ التحصیل است که دانش آموزان را فراهم می کند با دانش عمیق از قوانین و مقررات درگیر در اشتغال است. این می تواند در مطالعه قوانین مربوط به تبعیض، تشکیل اتحادیه، آزار و اذیت جنسی و ایمنی شرایط کار باشد.

مزایای زیادی به تکمیل LLM در قانون استخدام وجود دارد. در میان این این واقعیت است که وکلای مدافع قانون اشتغال همیشه بسیار با ارزش، حتی در شرایط سخت اقتصادی است.دلیل این است که تخصص وکلای اشتغال لازم است هر دو هنگامی که کسب و کار در افزایش و یا رنج می برند کاهش می باشد.

هزینه LLM در قانون استخدام بر روی تعدادی از متغیرها، از جمله نهاد، کشور و مقدار زمان یک دانش آموز طول می کشد تا کامل مورد نیاز البته بستگی دارد. به این دلیل، دانشجویان آینده نگر ممکن است پیدا کردن آن مفید به طور کامل بررسی شهریه و سایر هزینه های مربوط به زمانی که تحقیق در مدرسه ایده آل است که در آن به ثبت نام.

فرصت های شغلی بسیاری است که باز کردن یک بار LLM در قانون استخدام کرده است به دست آمده است وجود دارد. کسانی که این درجه نگه می تواند به عمل خصوصی سنتی بروید، یا خود به خود و یا با پیوستن به یک شرکت حقوقی. علاوه بر این، موقعیت ممکن است در دسترس به عنوان شرکت های بزرگ در خانه مشاوره و یا با سازمان های دولتی که اجرای قوانین اشتغال است.

برنامه های کاربردی آنلاین آن را آسان به آغاز سفر خود را به سطح بعدی حرفه حقوقی خود را. نگران نباشید، بهترین گزینه های خود را با نگاه به لیست برنامه بررسی و مرور مورد نیاز خود را برای پر کردن برنامه های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2 Results in قانون استخدام

OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University

LLM حرفه ای در قانون کار و حقوق کار به دانش آموزان فرصت می دهد درک عمیق تر از نظریه، سیاست ها و اصول که بر اساس قانون کار و استخدام. دانش آموزان مهارت های لازم را در نظر ... [+]

بررسی اجمالی برنامه

اوگود دو ساله و نیمه وقت حرفه ای LLM در قانون کار و امور استخدامی به دانش آموزان فرصتی برای درک عمیق تر از نظریه، سیاست ها و اصول که بر اساس قانون کار و اشتغال است. دانش آموزان مهارت های لازم را در نظر می گیرند که در سطح پیشرفته، نیروهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، امروزه این میدان پویایی را شکل می دهند.

چه کسی تخصص است؟

حقوق فارغ التحصیلان با تجربه کار قانونی در زمینه کار و اشتغال.... [-]

کانادا Toronto
Middlesex University London

این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد به تخصص در موضوعات مربوط به قانون کار، تجهیز آنها با دانش جامع از فرآیندهای قانونی حاکم بر روابط اشتغال و حقوق قانونی در انگلستان، ... [+]

شما عمیق تر خواهد شد و گسترش دانش خود را از قانون به عنوان یک موضوع علمی؛ دستیابی به یک درک سیستماتیک فرایندهای قانونی، روش ها و مفاهیم، ​​از بافت اجتماعی و سیاسی که در آن فرآیندهای قانونی به مکان و مفاهیم نظری مناسب از قانون است.

با به حداکثر رساندن پتانسیل دانشگاهی خود را و پالایش مهارت های حل مسئله خود را در زمینه های چند ملیتی از طریق کسب فهم نظام و انتقادی از مسائل پیچیده حقوقی، اقتصادی، فرهنگی، اخلاقی و سیاسی اطلاع رسانی روابط استخدام و مقررات ضد تبعیض در انگلستان و اروپا شما توسعه و افق حرفه ای خود را بالا ببرد.... [-]

بریتانیا London UK Online
October 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی