‏ برنامه LLM در ایتالیا ، قانون تجارت بین الملل

‏ مروری بر تمامی برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در ایتالیا 2018/2019‏ قانون تجارت بین الملل -

قانون تجارت بین الملل

امثال تخصصی درجه وکلای را قادر می سازد به شدت و یا تغییر تخصص خود را در یک منطقه خاص از قانون است. دارای غلظت خاص در یک منطقه خاص می تواند فرصت های جدید را باز کنید.

LLM در قانون تجارت بین المللی در معرض بسیاری از افراد مانند بیمه، امور مالی بین المللی و تجارت و غیره شما می توانید مشخصات دانشگاهی خود را در منطقه از قانون با مدرک کارشناسی ارشد بهبود مناطق.

رسما به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته شده، این کشور در جنوب اروپا یافت می شود. زبان رسمی ایتالیایی است و پایتخت فرهنگی غنی رم است. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه جهان 'هستند در ایتالیا واقع شده است، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس 1088). سه برتر فارغ التحصیل دانشکده های با "دانشگاه وضعیت "، سه موسسه با وضعیت دکترا دانشکده، که در دوره کارشناسی ارشد و سطح تحصیلات تکمیلی عمل وجود دارد.

‏ رده های برتر دوره های کارشناسی ارشد حقوق از قانون تجارت بین الملل در ایتالیا 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

استاد حقوق در قانون تجارت بین المللی - UNCITRAL

Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)
Online & Campus Combined تمام وقت October 2018 ایتالیا Turin

استاد برای متخصصین حقوقی و فارغ التحصیلان جدید که مایل به گسترش دانش خود در زمینه قراردادهای بین المللی و مکانیسم های حل اختلافات مرتبط هستند طراحی شده است. [+]

برای 22 سال مرکز آموزش بین المللی ILO، دانشگاه تورین، موسسه مطالعات اروپایی (IUSE) در همکاری با سایر دانشگاه های جهان، نسخه ی کوتاهی از این برنامه را تحت نام "Post International Trade Law دوره کارشناسی " به رسمیت شناختن افزایش تقاضا برای سطوح بالاتری از تخصص در زمینه حقوق قرارداد و تجارت بین المللی و همپوشانی با تصمیم برای ایجاد مدرسه توسعه تورین به عنوان مکانیسم منحصر به فرد برای تحویل برنامه های مشترک دانشگاهی دانشگاهی، تصمیم به گسترش و محتویات یادگیری برنامه را به مقطع کارشناسی ارشد اروپایی سال 2010-2011 ارتقا دهید. /... [-]