‏ LL.M. در مکزیک و قانون تجارت بین الملل

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در مکزیک 2018/2019‏ قانون تجارت بین الملل -

قانون تجارت بین الملل

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

دوره های حقوق تجارت بین المللی ممکن است وکلای کنونی و آینده را برای یک تخصص قانونی بسیار پیچیده و گسترده آماده کنند. کلاس ها ممکن است شامل قوانین بین المللی مالی و سرمایه گذاری، معاهدات تجاری، توافقنامه های تجارت آزاد دو جانبه و چند جانبه، و مقررات تجارت خارجی باشد.

مکزیک یکی از کشورهای توریستی محبوب ترین در این سیاره است. در این کشور هر دو مناطق گرمسیری و معتدل دادن دانش آموزان بهترین زمان در اینجا. اگر شما مایل به مطالعه برای دوره خود را در دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، از آن خواهد شد زندگی درخشان با سرگرمی های زیادی را در این کشور نیز هست.

‏ رده های برتر مدارک کارشناسی ارشد حقوق از قانون تجارت بین الملل در مکزیک 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

استاد حقوق تجارت بین الملل

University of the Americas Puebla (UDLAP)
Online پاره وقت July 2019 مکزیک Puebla City

این استاد برنامه تجارت حقوق بین الملل دانش آموزان را به منظور دستیابی به دانش تخصصی در قانون تجارت بین المللی، تبدیل شدن به توانایی توسعه استراتژی ها، به عنوان مشاور و ... عمل می کند. [+]

استاد حقوق تجارت بین الملل

این برنامه دانش آموزان را برای بدست آوردن دانش تخصصی در قانون تجارت بین المللی، تبدیل شدن به توانایی در توسعه استراتژی ها، مشاوره و دفاع از شرکت ها در زمینه تجارت بین المللی، و نیز تعریف سیاست های تجاری در سطح ملی و بین المللی، فراهم می کند.

این برنامه استاد با متخصصین دارای مدرک لیسانس در زمینه حقوق، حسابداری، تجارت بین المللی یا مناطق مشابه است که علاقه مند به تخصص در نظریه و حقوق بین الملل قانون تجارت بین المللی است. به عنوان یک نتیجه از گسترش مترقی مرزها و امضای معاهدات مانند توافقنامه تجارت آزاد برای آمریکای شمالی، فعالیت های انجام شده در خارج از کشور توسط افراد و شرکت ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد، و تجارت یکی از مهم ترین جنبه های مورد نیاز وکیل قادر به کمک به مشتریان خود در قوانین منطقه ای، ملی و بین المللی در تجارت بین المللی، قوانین آداب و رسوم، سرمایه گذاری خارجی، مالکیت معنوی و معاملات بین المللی مربوط به تجارت است. این برنامه دارای یک سطح تخصص است که به شرکت کنندگان امکان می دهد زمینه فعالیت خود را در زمینه فنی مانند قانون تجارت افزایش دهند.... [-]