Filter
کارشناسی ارشد حقوق
مکزیک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در مکزیک 2019‏ قانون تجارت بین الملل -

امثال تخصصی درجه وکلای را قادر می سازد به شدت و یا تغییر تخصص خود را در یک منطقه خاص از قانون است. دارای غلظت خاص در یک منطقه خاص می تواند فرصت های جدید را باز کنید.

دوره های حقوق تجارت بین المللی ممکن است وکلای کنونی و آینده را برای یک تخصص قانونی بسیار پیچیده و گسترده آماده کنند. کلاس ها ممکن است شامل قوانین بین المللی مالی و سرمایه گذاری، معاهدات تجاری، توافقنامه های تجارت آزاد دو جانبه و چند جانبه، و مقررات تجارت خارجی باشد.

مکزیک، رسما به مکزیک ایالات متحده، جمهوری قانون اساسی فدرال در شمال امریکا است. کار ممکن است ویزای کار، دشوار است برای گرفتن است که اگر شما فقط می خواهم به مستقل برای یک زمان کوتاه نیاز دارد. بسیاری از دانشگاه دولتی در شهرستانها شهردار (مرکز ایالت) دارای دوره های کوتاه مدت در تاریخ، خوری و فرهنگی افراد، بسیاری از آنها تقریبا رایگان.

‏ رده های برتر مدارک کارشناسی ارشد حقوق از قانون تجارت بین الملل در مکزیک 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1 Results in قانون تجارت بین الملل, مکزیک

University of the Americas Puebla (UDLAP)

این استاد برنامه تجارت حقوق بین الملل دانش آموزان را به منظور دستیابی به دانش تخصصی در قانون تجارت بین المللی، تبدیل شدن به توانایی توسعه استراتژی ها، به عنوان مشاور و .. ... [+]

استاد حقوق تجارت بین الملل

این برنامه دانش آموزان را برای بدست آوردن دانش تخصصی در قانون تجارت بین المللی، تبدیل شدن به توانایی در توسعه استراتژی ها، مشاوره و دفاع از شرکت ها در زمینه تجارت بین المللی، و نیز تعریف سیاست های تجاری در سطح ملی و بین المللی، فراهم می کند.

این برنامه استاد با متخصصین دارای مدرک لیسانس در زمینه حقوق، حسابداری، تجارت بین المللی یا مناطق مشابه است که علاقه مند به تخصص در نظریه و حقوق بین الملل قانون تجارت بین المللی است. به عنوان یک نتیجه از گسترش مترقی مرزها و امضای معاهدات مانند توافقنامه تجارت آزاد برای آمریکای شمالی، فعالیت های انجام شده در خارج از کشور توسط افراد و شرکت ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد، و تجارت یکی از مهم ترین جنبه های مورد نیاز وکیل قادر به کمک به مشتریان خود در قوانین منطقه ای، ملی و بین المللی در تجارت بین المللی، قوانین آداب و رسوم، سرمایه گذاری خارجی، مالکیت معنوی و معاملات بین المللی مربوط به تجارت است. این برنامه دارای یک سطح تخصص است که به شرکت کنندگان امکان می دهد زمینه فعالیت خود را در زمینه فنی مانند قانون تجارت افزایش دهند.... [-]

مکزیک Puebla City