Filter
کارشناسی ارشد حقوق
استرالیا Australia Online نوع تحصیل: آموزش از راه دور سرعت: همه

‏ قانون تجارت و ملاحظه کنید آموزش از راه دور دوره های کارشناسی ارشد حقوق سیدنی استرالیا 2019‏

امثال برنامه های در طول، ارزش و مقدار متفاوت است. این برنامه به طور منظم از یک سال از مقاله تمام وقت یا دو تا سه سال تحصیل پاره وقت است. دانش آموزان اغلب دوره های خود را به یکی از دو تخصص در یک زمینه خاص، مانند قوانین بین المللی، و یا ایجاد یک دوره سفارشی از مطالعه را با توجه به منافع شخصی خود و یا نیازهای حرفه ای است.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

استرالیا یک کشور جزیره ای و قاره از نیمکره جنوبی، در SW اقیانوس آرام، یک دولت عضو مشترک المنافع است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید از کارشناسی های ارشد حقوق آموزش از راه دور سیدنی در استرالیا 2019‏ قانون تجارت را

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درقانون تجارت, Australia Online, آموزش از راه دور

Southern Cross University (Online)

قانون کارشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد آنلاین از دانشگاه صلیب جنوبی، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا ریسک قانونی و تعهد را در زمینه چشم انداز کسب و کار به تصویب برساند و ... [+]

حفاظت از خود و کسب و کار خود را در دنیای خطر با یک استاد قانون کسب و کار

داشتن توانایی اطمینان در تغییر چشم انداز کسب و کار، درک مفاهیم تصمیماتی که شما ایجاد می کنید و به حداقل رساندن خطر مرتبط با تصمیمات کلیدی، می تواند بخش مهمی و ارزشمندی هر کسب و کار را به شما نشان دهد.

قانون کارشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد آنلاین از دانشگاه صلیب جنوبی، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا ریسک قانونی و تعهد را در زمینه چشم انداز کسب و کار به تصویب برساند و در نتیجه تصمیمات کسب و کار بهتر را مطلع سازند در یک محیط کار فزاینده ای تنظیم شده، حرفه ای های کسب و کار نمی توانند کورکورانه عمل کنند بدون توجه قانونی در تصمیمات روزمره کسب و کار خود - یک تصمیم ناخوشایند می تواند عواقب ویرانگر داشته باشد.... [-]

استرالیا Australia Online
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
16 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی