Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید 2‏ کارشناسی ارشد حقوق و قانون حقوق مدنی

LLM مدرک تحصیلی برای افرادی است که به دنبال استاد خود در مطالعات حقوقی هستند. افراد ممکن است برای کسب مدرک لیسانس برای کسب تخصص در یک منطقه تخصصی از قانون، مانند قانون ورشکستگی یا قانون اقتصادی انتخاب کنند.

LLM در قانون حقوق مدنی چیست؟ این برنامه به منظور ایجاد دانش آموزان به طور انتقادی درباره موضوعاتی که امروزه اقلیت ها را تحت تأثیر قرار می دهد طراحی شده است. دوره ها ممکن است بر حقوق زنان، مطالعات جنسیتی، افراد بومی، مهاجران یا هر گروه دیگر که اکثرا توسط اکثریت مورد هدف قرار می گیرند تمرکز کنند. هدف این دوره ها افزایش تجزیه و تحلیل شرکت کنندگان و مهارت های تحلیلی انتقادی است تا آنها بتوانند اصلاحات قانونی را اجرا کنند و یا حداقل تئوری هایی را برای چگونگی هدایت اصلاحات قانونی آینده در نظر بگیرند.

افرادی که فارغ التحصیل می شوند با مدرک تحصیلی حقوق مدنی تمایل به تمجید و درک عمیق برای همه مردم و فرهنگ ها دارند. بسیاری از فارغ التحصیلان نیز دارای درک عمیق از حق و اشتباه هستند و توانایی تفکر عمیق و منطقی در مورد چگونگی انجام اشتباهات درست کردن. هر کدام از این صفات می توانند به خوبی در تمام جنبه های زندگی خدمت کنند.

هزینه LLM بسیار متفاوت است و به تعدادی از عوامل بستگی دارد. افراد علاوه بر مکان و مؤسسه انتخابی، هزینه هزینه زندگی را نیز باید در نظر گرفت.

فارغ التحصیلان دارای مدرک لیسانس حقوق مدنی ممکن است وکلا مدافع حقوق خصوصی، مدافع حقوق مدنی یا وکیل مدافع سازمان های بزرگ باشند. از آنجایی که اکثر شرکت ها نیاز به اجرای رویه ها و رویه ها برای کاهش خطر ابتلا به یک کیت تبعیض دارند، فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است قادر به یافتن کار در بخش شرکت باشند. برخی ممکن است به وکیل عمومی تبدیل شوند و از حقوق کسانی که منابع ندارند دفاع کنند.

بسیاری از مدارس برنامه های آنلاین LLM را ارائه می دهند که برای دانشجویانی که مشغول به کار تمام وقت هستند یا خانواده هایی که برای مراقبت از آنها مناسب است، مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های موجود شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درقانون حقوق مدنی

The University of Oklahoma - College of Law

واقع در قلب منطقه اصلی هند، قانون OU یک محیط ایده آل فراهم می کند برای مطالعه قوانین آمریکا بومی و مسائل مربوط به مردمان بومی ... [+]

واقع در قلب منطقه اصلی هند، قانون OU یک محیط ایده آل برای مطالعه قوانین آمریکا بومی و مسائل مربوط به مردمان بومی را فراهم می کند. اوکلاهما شامل نزدیک به چهل قبیله ای کشور و دومین جمعیت بومی آمریکا در ایالات متحده است. با توجه به حضور خود و تاریخ منطقه، قانون هند را تحت تاثیر قرار عملا تمام زمینه های حقوقی، و آن را درست پر جنب و جوش و در حال رشد. امثال در مردم بومی قانون را می توان در یک سال از مطالعه تمام وقت یا دو سال تحصیل پاره وقت به پایان رسید. ... [-]

آمریکا نورمن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS University of London

SOAS LLM in Law and Gender فضایی بین دانشگاهی ، فکری و سیاسی با ارزش و دانشگاهی را ارائه می دهد ، که برای تعامل های مهم و تأثیرگذار با قانون و جنسیت ، با تمرکز ویژه بر رو ... [+]

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت

SOAS LLM in Law and Gender فضایی بین دانشگاهی ، فکری و سیاسی با ارزش و دانشگاهی را ارائه می دهد ، که برای تعامل های مهم و تأثیرگذار با قانون و جنسیت ، با تمرکز ویژه بر روی کره جنوبی جنوبی و هر دو پیگیری های حقوقی و تاریخی و معاصر جنس ، طراحی شده است. عدالت جنسی ، نژادی ، بومی ، طبقاتی ، کاست ، معلولیت ، پس از درگیری ، عدالت پس از استعمار و محیط زیست. دانش آموزان و کادر آموزشی ما به ویژه از رویکردهای نظری فمینیستی ، خنجر و نژاد حساس به تقاطع آگاه هستند و عمیقاً درگیر پروژه های برش خورده در مناطق " SOAS " و فراتر از آن هستند.... [-]

بریتانیا لندن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی