‏ درجه های حقوق - قانون حمل و نقل هوایی

‏ مرور کنید 2‏ کارشناسی ارشد حقوق - قانون حمل و نقل هوایی

LLM یا استاد حقوق، مدرک تحصیلی برای افرادی است که به دنبال درک عمیق تر از منطقه تخصصی قانون هستند. اکثر برنامه ها طول می کشد و از یک تا سه سال کامل می شوند.

LLM در قانون حمل و نقل هوایی چیست؟ این برنامه بر روی یک منطقه بسیار تخصصی تخصصی تمرکز دارد: قانون حمل و نقل هوایی. دوره های این برنامه به طور کلی دانش آموزان را با درک عمیق از قانون هوا و فضا در بخش های عمومی و خصوصی آموزش می دهد. دوره ها ممکن است انواع چالش ها را پوشش دهند و مسائل مربوط به صنعت را بررسی کنند و چگونگی اطمینان از اینکه شرکت ها با انطباق با مقررات صنعت مواجه می شوند. مربیان ممکن است به شدت به قانون توجه داشته باشند، زیرا به پایداری، ایمنی مسافران، حفاظت از محیط زیست، رقابت عادلانه، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین، تحقیقات اتفاقی و نظامی سازی فضای بیرونی بستگی دارد.

فارغ التحصیلان این برنامه دارای مهارت های تحلیلی و تفکیک پذیری قوی هستند که هر کدام می توانند به خوبی در قانون و یا هر زمینه دیگری که برای ورود به آن نیاز دارند، خدمت کنند. علاوه بر این، شرکت کنندگان در این برنامه درک عمیق تر قوانین مربوط به حمل و نقل هوایی و نحوه تاثیر آنها بر امنیت مصرف کننده و کاربر را دارند.

هزینه LLM متفاوت است. از کجا یک نفر زندگی می کند، آیا او می خواهد به کالج تحصیلی خارج از کشور و یا خارج از کشور بپردازد و مدت زمان برنامه، تأثیری بر هزینه نهایی تحصیلات نخواهد داشت.

افرادی که با LLM در قانون حمل و نقل هوایی فارغ التحصیل می شوند ممکن است دریابند که آنها از بسیاری از فرصت های شغلی هیجان انگیز برای انتخاب هستند. بسیاری از صنایع نیاز به افزایش وکیل در زمینه حمل و نقل هوایی دارند و افراد ممکن است با شرکت های خصوصی، شرکت های حقوقی بین المللی، سازمان های دولتی، هواپیمایی شهری یا سازمان های مخابرات ارتباط برقرار کنند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است به کار با ارتش ادامه دهند.

برنامه های در قانون حمل و نقل هوایی در حال افزایش است با محبوب ترین مدارس، از جمله ارائه در دانشگاه و آنلاین. برای پیدا کردن بهترین مناسب برای شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد قوانین (LL.M.) در قانون برنامه هوا و فضا

The University of Mississippi - School of Law
Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Oxford + {تعداد} بیشتر

دانشگاه می سی سی پی از قانون یک رهبر جهانی در هوا و فضا قانون آموزش، پژوهش و خدمات عمومی است. [+]

دانشگاه می سی سی پی از قانون یک رهبر جهانی در هوا و فضا قانون آموزش، پژوهش و خدمات عمومی است.

این امثال رشته برای هر دو ایالات متحده و فارغ التحصیلان دانشکده حقوق در خارج آموزش دیده علاقه مند در یک برنامه آموزشی دقیق قانونی در ایالات متحده، بین المللی، و قانون هوا و فضا تطبیقی ​​طراحی شده است. این اولین و تنها امثال است برنامه در آمریکا ارائه یک قانون هوا و فضا ترکیب مدرک حقوق کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق ABA معتبر.... [-]


مطالعات پیشرفته LLM در قانون هوا و فضا

Leiden University
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 هلند Leiden The Hague + {تعداد} بیشتر

این برنامه منحصر به فرد ترکیبی از قوانین هوای عمومی، قوانین هوای خصوصی و قوانین فضایی را ارائه می دهد، از منظر بین المللی و اروپایی. [+]

کدام قوانین استفاده تجاری از فضای بیرونی است؟ آیا ایالات متحده مسئول کاهش رفع فضا است؟ چه کسی مسئول حوادثی است که در هواپیما اتفاق می افتد؟ بدانید چگونه با چنین سوالاتی از دیدگاه های بین المللی و اروپایی مقابله کنید.

برنامه این استاد چیست؟

برنامه حقوق هوايي و فضايي ليدن منحصر به فرد است. تدریس و تحقیق ما یک بعد اروپایی به وضوح مشخص شده است و با بالاترین استانداردهای علمی مطابقت دارد. در همان زمان، برنامه تمرکز بر برنامه های حرفه ای، به ویژه از طریق نیازهای کارآموزی آن است.... [-]