Filter
کارشناسی ارشد حقوق
بریتانیا England London نوع تحصیل: آموزش از راه دور سرعت: همه

‏ قانون رسانه ها از جستجو کنید آموزش از راه دور دوره های کارشناسی ارشد حقوق سیدنی بریتانیا 2019‏

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین کارشناسی ارشد بین المللی به رسمیت شناخته شده در قانون است. برنامه های LLM معمولا به کسانی که برای اولین بار از درجه در قانون به دست آمده باز.

برخورد با دانشگاه های دولتی به دور از یک گزینه مطلوب است. مدارس خصوصی کمک بسیار بهتر در تجربه آموزش از راه دور خود را ارائه می کنند. چند دانشگاه آنلاین تساوی معلمان و دانش آموزان در فواصل بزرگ از سراسر جهان است. این بسیار تنوع در کلاس درس آموزش از راه دور را افزایش می دهد و مکالمه چالش تولید در میان کسانی که از جوامع بسیار متفاوت، مناطق، و فرهنگ از راه دور.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

لندن پایتخت انگلستان، منطقه پرجمعیت ترین و که در آن زندگی خانواده سلطنتی است. این بزرگترین غلظت آموزش عالی در اروپا با 412 هزار دانش آموز در 43 دانشگاه.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید از کارشناسی های ارشد حقوق آموزش از راه دور سیدنی در بریتانیا 2019‏ قانون رسانه ها را

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درقانون رسانه ها, London, آموزش از راه دور

KNect365 Learning

کسب مدرک تحصیلی از دانشکده حقوق 3 ساله در انگلستان توسط راهنمای دانشگاه گاردین در سال 2018 رتبه بندی شده است. ... [+]

کسب مدرک تحصیلی از دانشکده حقوق 3 ساله در انگلستان توسط راهنمای دانشگاه گاردین در سال 2018 رتبه بندی شده است

بررسی دورهانجام یک راه حل انعطاف پذیر، مطالعه جایگزین برای برنامه های سنتی در برنامه های دانشگاه، مناسب برای کار حرفه ای در مناطق ذکر شده در زیر و مطالعه 100٪ آنلاین .بهبود چشم انداز حرفه خود را با به دست آوردن سطح بالاتری از صلاحیت بدون به خطر انداختن تعهدات کاری خود و به دست آوردن مهارت های حرفه ای و تجربه عملی است که کسب و کار به دنبال امروز.مزایای آموزش که شامل تجربه صنعت می شود و از طریق تحقیقات پیشرو در دنیا مطلع می شود.ماژول ها و پایان نامه را انتخاب کنید تا برنامه را دقیقا به نیازهای شما و نیازهای کسب و کارتان بسپارید و مطمئن شوید که بهترین فرصت ها را در پیشرفت حرفه ای خود داشته باشید.... [-]
بریتانیا London
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی