Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید 2‏ کارشناسی ارشد حقوق درباره قانون ضد تراست

LLM یک مدرک فوق لیسانس در سطح جهانی است. بسیاری از برنامه ها نیاز به دانش آموزان برای کسب مدرک حرفه ای در قانون قبل از پیگیری درجه کارشناسی ارشد حقوق. LLM به دانشجویان و متخصصانی که مایل به تخصص در یک حوزه خاص از قانون هستند، به تحصیل ادامه می دهد.

LLM در قانون ضد کنش چیست؟ این درجه کارشناسی ارشد حقوق است که پیچیدگی قوانین ضد تراست را بررسی می کند که همچنین به عنوان قانون رقابت شناخته می شود. قوانین ضد انحصار تمایل به جلوگیری از انحصارات و کارتل ها دارند. دانش آموزانی که در این مقطع تحصیل می کنند، می توانند موضوعات مختلفی از قبیل تجزیه و تحلیل اقتصادی، حقوق مالکیت معنوی و قانون کسب و کار را مطالعه کنند. این تنوع مباحث معمولا به دلیل این واقعیت است که قانون ضد تراست یک درهم آمیختگی بین رقابت و اقتصاد است.

بسیاری از دانشآموزان در این زمینه توانایی کار با دیگران را دارند. این مهارت است که معمولا برای محیط کار و غیر کار ضروری است. آنها ممکن است یاد بگیرند که استدلال های روشن از بسیاری از اطلاعات پیچیده ایجاد کنند. توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات و شکل گیری یک نتیجه گیری واضح است که توسط بسیاری از کارفرمایان ارزشمند است. فارغ التحصیلان نیز اغلب مهارت های نوشتن قوی را توسعه می دهند.

برنامه های LLM می تواند تا حد زیادی از یک دانشگاه به بعد متفاوت باشد. به عنوان سطح شناخته شده بین المللی شناخته شده است، آن را در موسسات در سراسر جهان ارائه شده است. این و بسیاری از عوامل دیگر هزینه هزینه حضور را تأمین می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها، به دانشگاهی که می خواهید مراجعه کنید، به آنجا برسید.

فارغ التحصیلان با حقوق LLM در قانون ضد کنترلی، به خوبی به توصیه مشاوره در زمینه حقوق مالکیت معنوی و قانون کسب و کار می پردازند که آنها را برای تبدیل شدن به مشاوران تخصصی برای انواع شرکت ها، شرکت های حقوقی یا دولت ها و یا خدمت به سازمان های دولتی و بین المللی تنظیم می کند. اگر افراد از نوار عبور کنند، ممکن است واجد شرایط باشند که به عنوان وکیل در شرکت های بزرگ و کوچک در هر دو بخش خصوصی و عمومی مشغول به تحصیل باشند.

برنامه های آنلاین از طریق بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2 Results in قانون ضد تراست

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

MIPLC به لطف چهار همکار، دانشکده بین المللی و دانش آموزان از سراسر جهان، یک تجربه واقعا بین المللی و بین رشته ای را فراهم می کند. ... [+]

برنامه ما

MIPLC به لطف چهار همکار، دانشکده بین المللی و دانش آموزان از سراسر جهان، یک تجربه واقعا بین المللی و بین رشته ای را فراهم می کند.

با 38 دانش آموز (حداکثر) در هر سال، برنامه ما بسیار کمتر از دیگران است. این تضمین تعامل شدید بین دانش آموزان، استادان، و کارکنان، و همچنین پشتیبانی شخصی است. دوره های ما به ویژه برای برنامه ما و دانش آموزان ما طراحی شده است.

برنامه ما این است:

متخصص و کاملا معتبر و فشردهمناسب برای فارغ التحصیلان قانون و دانش آموزان با زمینه های دیگر به طور یکسانبه طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شودچندین محدوده قانونی، شامل قوانین مدنی و سنت های قانونی مشترک و کشورهای متعدد استانواع مختلفی از ماژول های مختلف را انتخاب کنیدبین رشته ای، بحث در مورد تمام جنبه های آی پی از دیدگاه های قانونی و اقتصادی مربوطهقابل اجرا با جنبه های عملی IP تحت پوشش در شبیه سازی، مطالعه موردی و کارآموزیبا بازدید از تحصیل در اداره ثبت اختراعات اروپا و دیگر سازمان های آی تی، با تحصیلات انتخابی به واشنگتن دی سی، و سخنرانی ها و مذاکرات مهمان در طول سالعضو شبکه EIPINواقع در اروپا IP Capital مونیخدانشکده ما... [-]
آلمان Munich
George Mason University - Antonin Scalia Law School

قوانین ضد کنترلی به طور مستقیم بر جهانی شدن کسب و کار و پیچیدگی های اقتصاد بین الملل تاثیر می گذارد. وکلای ضد تراست باید با مقررات و مقررات سریع در حال تغییر و مسائل جهان ... [+]

بررسی اجمالی

قوانین ضد کنترلی به طور مستقیم بر جهانی شدن کسب و کار و پیچیدگی های اقتصاد بین الملل تاثیر می گذارد. وکلای ضد تراست باید با مقررات و مقررات سریع در حال تغییر و مسائل جهانی همکاری کنند. LLM در قوانین و اقتصاد آنتی تراست جهانی دانش آموزان را در درک پیشرفته از قوانین است که روند روند رقابت تجاری و تجزیه و تحلیل اقتصادی مربوط به درک تصدیق ضد متقابل مدرن را فراهم می کند.

با توجه به تقاضای رو به رشد در سراسر جهان برای وکلای ضد تراست که می توانند ادغام و ادغام در سطح ملی و بین المللی را تسهیل و اداره کنند، انطباق با قوانین اقتصادی دولت های خارجی را تعیین و حمایت از تلاش های شرکت های حقوقی و شرکت ها، LLMI Law Scalia Law طراحی شده است برای پاسخگویی به این تقاضا.... [-]

آمریکا Arlington
January 2020
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی