Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید 3‏ کارشناسی ارشد حقوق از قانون عرف

یک مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد حقوق و دستمزد دارای مدرک تحصیلی عالی برای حقوق دانشجویانی است که قبلا دوره های کارشناسی را تکمیل کرده اند. کسانی که مایل به انجام این برنامه هستند، باید این کار را انجام دهند اگر آنها علاقه مند به حرفه ای در قانون باشند.

LLM در قانون مشترک چیست؟ LLM با تمرکز بر آموزش دانش آموزان در جلسات دادگاه به همراه درک تاریخ نظام حقوقی، عمل قانون و علم و تئوری پشت قوانین یک کشور مشخص تمرکز می کند. دوره های قانونی مشترک ممکن است شامل زمینه های تخصصی تر قانون مانند مدنی و محیط زیست باشد. دانش آموزان نه تنها می توانند جزء قوانین خود را یاد بگیرند، بلکه می توانند در دوره های آموزشی شرکت کنند که مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی را تقویت می کنند و تظاهرات و مشارکت در زمان واقعی را تشویق می کنند.

یادگیری هنر بحث در دوره های LLM می تواند به شما فرصتی برای تقویت ارتباطات، ارائه و مهارت های ناوبری قانونی شما بدهد. این مهارت ها ممکن است در پیگیری صلاحیت های بالاتر در سایر برنامه های آموزشی، تکمیل پروژه های شخصی و کسب فرصت های شغلی مفید باشد.

هزینه برنامه LLM بستگی به هر دو طول برنامه ای که در آن حضور دارید و مدرسه ای است که برنامه را ارائه می دهد. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که اقامت قانونی شما و محل خود مدرسه، و همچنین تعداد دوره های مورد نیاز شما را داشته باشد.

پیگیری حرفه ای در قانون مشترک می تواند به آمادگی شما برای امتحان بار در کشور شما کمک کند، به خصوص اگر قصد دارید یک وکیل حرفه ای شوید. حتی اگر تصمیم به گرفتن امتحان دربار نداشته باشید، حرفه ای در قانون مشترک می تواند شما را به تبدیل شدن به یک مشاور یا امتحان در یک شرکت حقوقی با صدور گواهینامه مناسب هدایت کند. شما همچنین می توانید برای یک سازمان غیر انتفاعی کار کنید یا به مدیریت تیم حقوقی یا ارائه مشاوره قانونی کمک کنید. دیگر حرفه های قانونی معمول ممکن است در دانشگاه وجود داشته باشد.

برنامه ها را می توان در یک دانشگاه شرکت کننده یا آنلاین در نظر گرفت. این همه به تنظیمات شخصی شما بستگی دارد. پیش بروید و برنامه زیر را دنبال کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

3نتایج درقانون عرف

Beijing Institute Of Technology

برنامه حقوق در BIT، با قانون به عنوان موضوع اصلی آن، انجام آموزش های مشخص در فقه (با طب قانونی و روش های قانونی به عنوان هسته)، قانون مدنی و تجاری (با قانون مالکیت معنوی ... [+]

‏ کارشناسی های ارشد حقوق از قانون عرف.

برنامه حقوق در BIT ، با قانون به عنوان موضوع اصلی آن، انجام آموزش های مشخص در فقه (با طب قانونی و روش های قانونی به عنوان هسته)، قانون مدنی و تجاری (با قانون مالکیت معنوی به عنوان هسته)، محیط زیست و منابع قانون حفاظت (با قانون انرژی و قانون محرمانگی محرمانه به عنوان هسته)، حقوق بین الملل (با قوانین فضای هوایی و فضای بیرونی و قانون حقوق بین الملل حقوق بنیادین) و قانون روند (با نظام قضایی و رویه ای به عنوان هسته).... [-]

چین پکن
سپتامبر 2020
چینی ها,انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The College of Law

استاد حقوق (قانون کاربردی) در قانون حقوق عمومی (NZ) برای پاسخگویی به نیازهای حرفه حقوق قانونی نیوزلند برای سطح بالاتری، مهارت های مبتنی بر تمرین در طیف وسیعی از زمینه های ... [+]

LLM (APPLIED LAW) قانون کار عمومی

استاد حقوق (قانون کاربردی) در قانون حقوق عمومی طراحی شده است برای پاسخگویی به نیاز حرفه ای حرفه ای نیوزیلند برای سطح بالاتری، مهارت های مبتنی بر عمل در سراسر طیف وسیعی از مناطق تمرین تخصصی.

شش موضوع اولیه این برنامه همچنین طراحی شده است تا وکلا مددجوی خارجی را با دانش و مهارت های مورد نیاز برای گذراندن شش موضوع قانون و تمرین نیوزیلند (NZLPE) طراحی کند.

NZLPE قسمت اول (سیستم حقوقی نیوزیلند) - NZLP1 قانون اساسی و قانون اداری (نیوزیلند)NZLPE قسمت دوم (قانون قرارداد) - NZLP2 قرارداد تجاری قرارداد (نیوزیلند)NZLPE قسمت سوم (قانون کیفری) - NZLP3 قانون جرایم قانون (نیوزیلند)NZLPE قسمت چهارم (املاک) - NZLP6 قانون حقوق مالکیت (نیوزیلند)NZLPE قسمت V (قانون متهمان) - NZLP5 جراحت شخصی و تمرینات متخلف (نیوزیلند)NZLPE قسمت VI (Equity) - NZLP7 Tills، Estates و Trusts Practice (نیوزیلند)چرا کارشناسی ارشد (قانون اعمال)؟... [-]
نیوزیلند اوکلند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Montréal Law Faculty

قانون مشترک تطبیقی LL.M. قصد دارد نیازهای آموزشی حقوقدانان و دانشجویان خارجی را که علاقه مند به برنامه ای هستند که جهانی شدن مبادلات، ادغام اقتصادی آمریکای ها و نیازهای ق ... [+]

این برنامه برای ایجاد یک پایه محکم در روش شناسی و همچنین قوانین اساسی و رویه ای سنت قانون مشترک طراحی شده است. این مخصوصا مناسب برای حقوقدانی هایی است که در سنت مدنی آموزش دیده اند که مایل به درک عناصر بنیادین سنت حقوقی مشترک در یک زمینه جهانی هستند که وکلا با قوانین مدنی و قوانین عرفی به طور مرتب در تعامل هستند.

قانون مشترک تطبیقی LL.M. قصد دارد تا نیازهای آموزشی حقوقدانان و دانشجویان خارجی را که علاقه مند به برنامه ای هستند که جهانی شدن مبادلات، ادغام اقتصادی آمریکا و نیازهای قانونی خاصی را که از این حوادث ناشی می شود، مورد توجه قرار دهد. با یک رویکرد نظری، انتقادی و عملی، این برنامه شامل روش های آموزشی مختلفی از جمله سخنرانی ها، سمینارها و یادگیری مبتنی بر مشکل است.... [-]

کانادا مونترال
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی