LAWSTUDIES

‏ مقایسه کنید 2‏ کارشناسی ارشد حقوق از قانون عرف

یک مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد حقوق و دستمزد دارای مدرک تحصیلی عالی برای حقوق دانشجویانی است که قبلا دوره های کارشناسی را تکمیل کرده اند. کسانی که مایل به انجام این برنامه هستند، باید این کار را انجام دهند اگر آنها علاقه مند به حرفه ای در قانون باشند.

LLM در قانون مشترک چیست؟ LLM با تمرکز بر آموزش دانش آموزان در جلسات دادگاه به همراه درک تاریخ نظام حقوقی، عمل قانون و علم و تئوری پشت قوانین یک کشور مشخص تمرکز می کند. دوره های قانونی مشترک ممکن است شامل زمینه های تخصصی تر قانون مانند مدنی و محیط زیست باشد. دانش آموزان نه تنها می توانند جزء قوانین خود را یاد بگیرند، بلکه می توانند در دوره های آموزشی شرکت کنند که مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی را تقویت می کنند و تظاهرات و مشارکت در زمان واقعی را تشویق می کنند.

یادگیری هنر بحث در دوره های LLM می تواند به شما فرصتی برای تقویت ارتباطات، ارائه و مهارت های ناوبری قانونی شما بدهد. این مهارت ها ممکن است در پیگیری صلاحیت های بالاتر در سایر برنامه های آموزشی، تکمیل پروژه های شخصی و کسب فرصت های شغلی مفید باشد.

هزینه برنامه LLM بستگی به هر دو طول برنامه ای که در آن حضور دارید و مدرسه ای است که برنامه را ارائه می دهد. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که اقامت قانونی شما و محل خود مدرسه، و همچنین تعداد دوره های مورد نیاز شما را داشته باشد.

پیگیری حرفه ای در قانون مشترک می تواند به آمادگی شما برای امتحان بار در کشور شما کمک کند، به خصوص اگر قصد دارید یک وکیل حرفه ای شوید. حتی اگر تصمیم به گرفتن امتحان دربار نداشته باشید، حرفه ای در قانون مشترک می تواند شما را به تبدیل شدن به یک مشاور یا امتحان در یک شرکت حقوقی با صدور گواهینامه مناسب هدایت کند. شما همچنین می توانید برای یک سازمان غیر انتفاعی کار کنید یا به مدیریت تیم حقوقی یا ارائه مشاوره قانونی کمک کنید. دیگر حرفه های قانونی معمول ممکن است در دانشگاه وجود داشته باشد.

برنامه ها را می توان در یک دانشگاه شرکت کننده یا آنلاین در نظر گرفت. این همه به تنظیمات شخصی شما بستگی دارد. پیش بروید و برنامه زیر را دنبال کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درقانون عرف Filter

LLM (قانون کاربردی) در قانون حقوق عمومی (نیوزیلند)

The College of Law
LLM
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

استاد حقوق (قانون کاربردی) در قانون حقوق عمومی (NZ) برای پاسخگویی به نیازهای حرفه حقوق قانونی نیوزلند برای سطح بالاتری، مهارت های مبتنی بر تمرین در طیف وسیعی از زمینه های تخصص ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد حقوق

北京理工大学
LLM
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
چینی ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه حقوق در BIT، با قانون به عنوان موضوع اصلی آن، انجام آموزش های مشخص در فقه (با طب قانونی و روش های قانونی به عنوان هسته)، قانون مدنی و تجاری (با قانون مالکیت معنوی به عن ...

اطلاعات بیشتر