Filter
کارشناسی ارشد حقوق
هلند نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ جستجو کنید دوره های کارشناسی ارشد حقوق پاره وقت در هلند 2019/2020‏ قانون فضا -

LLM لاتین برای Legum Magister، نشان کارشناسی ارشد قوانین است. استاد ما از قوانین برنامه (LL.M.) در حقوق آمریکا یک برنامه کارشناسی ارشد یک ساله است. فارغ التحصیلان قانون خارجه که با موفقیت این برنامه اعطا درجه "امثال در قانون آمریکا."

مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

‏ همین امروز اقدام کنید ، بهترین درجه های حقوق را پاره وقت 2019/2020‏ قانون فضا

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درقانون فضا, هلند

Leiden University

این برنامه منحصر به فرد ترکیبی از قوانین هوای عمومی، قوانین هوای خصوصی و قوانین فضایی را ارائه می دهد، از منظر بین المللی و اروپایی. ... [+]

کدام قوانین استفاده تجاری از فضای بیرونی را کنترل می کند؟ آیا ایالت ها مسئول کاهش بقایای فضا هستند؟ چه کسی مسئول حوادثی است که در هواپیما رخ می دهد؟ بیاموزید که چگونه از دیدگاه بین المللی و اروپایی با سؤالاتی از این دست برخورد کنید .

برنامه این استاد چیست؟

برنامه قانون هوا و فضا لیدن بی نظیر است. تدریس و تحقیقات ما از بعد کاملاً مشخص و مشخص اروپایی برخوردار است و مطابق با بالاترین معیارهای دانشگاهی است. در همین زمان ، این برنامه بر روی برنامه های کاربردی حرفه ای ، به ویژه از طریق شرایط کارآموزی آن متمرکز است.... [-]

هلند لیدن لاهه
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی