‏ دوره حقوق آنلاین در ایرلند ، قانون فناوری

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در ایرلند 2019‏ قانون فناوری -

قانون فناوری

امثال تخصصی درجه وکلای را قادر می سازد به شدت و یا تغییر تخصص خود را در یک منطقه خاص از قانون است. دارای غلظت خاص در یک منطقه خاص می تواند فرصت های جدید را باز کنید.

جرایم اینترنتی و سوء استفاده از فن آوری های مخابراتی مشکل افزایش در این جهان است. به عنوان مثال، هک این روز معمول است. بنابراین تمام وکلا که علاقه مند به خدمت جهان از فن آوری باید LLM در فناوری اطلاعات را دنبال می کنند.

ایرلند جزیره به شمال غرب قاره اروپا است. این سومین جزیره بزرگ در اروپا و جزیره بیستم بزرگترین بر روی زمین است. به شرق آن جزیره بزرگتر از بریتانیا، که از آن آن است که توسط دریای ایرلند از هم جدا است.

‏ رده های برتر LLMs ، قانون فناوری در ایرلند 2019‏

اطلاعات بیشتر

LL.M. در حقوق مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات

Trinity College Dublin
Campus تمام وقت September 2019 ایرلند Dublin

LL.M. (حقوق مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات) در یک سال تحصیلی تحویل داده می شود. این تلاش برای ترویج تجزیه و تحلیل انتقادی و بازتاب در جنبه های مختلف حقوق مالکیت معنوی و حقوق بین الملل ملی، اروپایی و بین المللی است. دانش آموزان در این برنامه در شش مدول مورد بررسی قرار می گیرند و همچنین یک پایان نامه تحقیقاتی در مورد موضوع تایید شده توسط مدیر رشته و مربوط به مالکیت معنوی و / یا قانون فناوری اطلاعات را تکمیل می کند. [+]

مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات، زمینه های قانونی و قابل توجهی در سطح اروپا و بین المللی به دست آورده اند. با توجه به این، مدرسه حقوق به تازگی LL.M. در قانون مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات. این برنامه کارشناسی ارشد، که در میان دانش آموزان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا محبوب است، فارغ التحصیلان را با پایگاه دانش و طیف وسیعی از ابزار اصلی برای استفاده در پژوهش های آینده خود و یا در عمل خود را به عنوان حقوق مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات وکلا فراهم می کند.... [-]