Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق درباره قانون قرارداد

LLM مدرک کارشناسی ارشد حقوق است. این یک مدرک فوق لیسانس در سطح جهانی است. معمولا برای تکمیل یک سال تحصیلی کامل نیاز دارد. بسیاری از دانش آموزان و متخصصان این درجه را دنبال می کنند تا تخصص در یک حوزه خاص از قانون کسب کنند.

LLM در قانون قرارداد چیست؟ این مقطع کارشناسی ارشد حقوق است که بر توافق نامه های حقوقی قانونی بین دو یا چند نفر یا اشخاص تمرکز دارد. موضوعات دوره بالقوه ممکن است شامل قراردادهای پیشرفته دولتی، عملکرد قرارداد، مدیریت قرارداد مالکیت معنوی، قراردادها و مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی داده ها و معاملات قراردادی با علامت تجاری باشد. این دوره ها معمولا درک عمیق تر از شیوه های قانونی اساسی، با تاکید بر نوشتن و مدیریت انواع قراردادها را ارائه می دهند.

بسیاری از فارغ التحصیلان مهارت های پیشرفته در خواندن، درک و پیش نویس قراردادها را توسعه می دهند. این می تواند به آنها کمک کند که قراردادهایی را که در زندگی روزمره با آنها روبرو هستند، درک کنند. آنها همچنین ممکن است مهارت های تحقیق و تجزیه و تحلیل را به همراه توانایی نوشتن بیشتر به صورت خلاصه تر توسعه دهند. این می تواند مهارت های عالی برای پیشرفت حرفه های خود باشد.

از آنجا که هیچ تعریف جهانی از واژه LLM وجود ندارد، از روش های مختلف در دانشگاه های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. این تنوع در برنامه منجر به عدم تطابق قیمت از یک برنامه به بعد می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیلات، با مدرسه آینده نویسی خود تماس بگیرید.

بسیاری از فارغ التحصیلان با LLM در قانون قرارداد مشاغل حرفه ای را در بخش خصوصی یا به عنوان متخصص در شرکت های بزرگ ترجیح می دهند. قراردادها اغلب بخش بزرگی از روابط قانونی هستند، بنابراین فرصت های گوناگونی معمولا وجود دارد. فارغ التحصیلان ممکن است قادر به یافتن شغل به عنوان وکیل تجاری بین المللی، مشاوران قرارداد دولتی، وکلای مالکیت معنوی، وکلای ورزش و سرگرمی یا وکلای قرارداد مالیاتی باشند. هر زمینه ای که قراردادها را شامل می شود، می تواند یک بازی خوب برای افرادی که دارای این درجه هستند را ارائه دهد.

مدرک کارشناسی ارشد حقوق بیشتر در اینترنت ارائه می شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1 Results in قانون قرارداد

University of Johannesburg

... [+]

بورسیه تحصیلی:

بورس های تحصیلی در دسترس هستند.

خانم P Magongoa: پردیس اوکلند پارک Kingsway در تلفن: 011 559 3843، پست الکترونیک: وب سایت: www.uj.ac.za/law

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg