Filter
کارشناسی ارشد حقوق
آمریکا نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ مرور کنید دوره های کارشناسی ارشد حقوق پاره وقت در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏ قانون مالیات بین الملل ،

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین کارشناسی ارشد بین المللی به رسمیت شناخته شده در قانون است. برنامه های LLM معمولا به کسانی که برای اولین بار از درجه در قانون به دست آمده باز.

LLM در برنامه قانون مالیات مطالعه کامل قانون مالیات که شامل املاک و مستغلات، اعتماد، مشارکت و غیره را فراهم می کند ماژول طراحی شده اند برای آماده سازی وکلا برای جنبه های فنی از عمل مالیاتی در حالی که در حال توسعه درک عمیق از سیاست های اساسی قوانین مالیاتی .

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ همین امروز اقدام کنید ، بهترین مطالعات حقوق را پاره وقت 2019/2020‏ قانون مالیات بین الملل

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درقانون مالیات بین الملل, آمریکا

University of Miami School of Law

این برنامه درجه ای ایده آل برای دانش آموزانی است که قوانین مالیات بین المللی را در حرفه حرفه ای خود نقش مهمی ایفا می کنند، پایه محکمی در نظام مالیات داخلی خود دارند و تجر ... [+]

این برنامه درجه ای ایده آل برای دانش آموزانی است که قوانین مالیات بین المللی را در حرفه حرفه ای خود نقش مهمی ایفا می کنند، پایه محکمی در نظام مالیات داخلی خود دارند و تجربه کافی برای ارائه سوالات خود به برنامه دارند.

به طور خاص، درجه مزایای وکلا خارجی که :

در حال تمرین یا قصد تمرین در آمریکای لاتین یا با آن هستیم تا بازار طاقت فرسایی سرمایه گذاری های ساختاری در آمریکا و آمریکای لاتین را توسعه دهد. ... [-]
آمریکا تمپا
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی