Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق درباره قانون منافع عمومی

LLM در قانون منافع عمومی یک انتخاب بسیار عالی برای کسانی که می خواهند به جهان را به دنیایی بهتر است. کسانی که از این فارغ التحصیل نگه فرصت برای شرکت در خدمات عمومی با ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به سازمان های خیریه، سازمان های غیر انتفاعی، نهادهای دولتی و کسب و کار داشته باشد.

LLM در قانون منافع عمومی چیست؟ این درجه در سطح کارشناسی ارشد، به طور کلی برای کسانی که در حال حاضر به اتمام نوعی از آموزش و پرورش حقوقی رسمی محفوظ است. کسانی که از این LLM دنبال انجام این کار برای به دست آوردن دانش تخصصی در یک منطقه خاص از قانون منافع عمومی. از آنجا که این درست گسترده و متنوع است، تعدادی از مسیرهای مطالعه که از دانش آموزان می توانید انتخاب کنید وجود دارد. مناطق مورد مطالعه می تواند حقوق بشر، سیاست های زیست محیطی و حمایت از مصرف کننده باشد.

به دست آوردن یک LLM در قانون منافع عمومی تعدادی از مزایای فراهم می کند.کسانی که این درجه نگه قادر به ساخت در دانش حقوقی موجود خود را برای تبدیل شدن به کارشناسان در یک زمینه خاص از قانون است. این می تواند آنها را دارایی های بسیار ارزشمند در هر دو بخش دولتی و خصوصی را.

دشوار است برای ارزیابی هزینه دقیق درآمد این درجه، به عنوان شهریه و هزینه های خود را بر کشور و نهاد بستگی دارد. به همین دلیل، مهم است که دانش آموزان آینده نگر به طور کامل هزینه های مرتبط با برنامه های که در آن علاقه مند هستند تحقیق.

کسانی که LLM در قانون منافع عمومی را نگه می کارشناسان در زمینه های خود را در نظر گرفته، و به عنوان مثل آنها در یک موقعیت رقابتی برای اشتغال هستند. دانش آموختگان ممکن است کار با سازمان های دولتی، سازمان های غیر انتفاعی و یا گروه های حمایت پیدا کنید. مطب خصوصی سنتی است همچنین یک گزینه، به عنوان مواضع در خانه مشاوره با شرکت ها و دیگر نهادهای کسب و کار.

بسیاری از موسسات برنامه های کاربردی آنلاین برای این درجه را بپذیرید. بهتر است شرایط لازم برای پذیرش قبل از ارسال درخواست خود را به طور کامل تحقیق. این اطلاعات می تواند به راحتی از طریق فهرست برنامه های ما در بر داشت. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درقانون منافع عمومی

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

این دوره را برای شما فراهم می کند که دارای یک معیار عمومی حقوق عمومی بین المللی است، این دوره را می توان به یک علاقه خاص خاص مانند حفاظت از محیط زیست، تجارت بین المللی یا ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره را برای شما فراهم می کند که دارای یک معیار عمومی حقوق عمومی بین المللی است، این دوره را می توان به یک علاقه خاص خاص مانند حفاظت از محیط زیست، تجارت بین المللی یا حقوق بشر متصل کرد.

شما پایه محکمی در تکنیک های استدلال و تفسیر قوانین بین المللی و تخصص در چگونگی قرار دادن این عناصر در آزمون در زمینه های بسیار متفاوت از حفاظت از محیط زیست، تنظیم تجارت جهانی و حفاظت از حقوق انسانی خواهید داشت. با 25 گزینه واجد شرایط، می توانید انتخاب کنید که در زمینه های مختلف حقوق بین الملل عمومی تخصص داشته باشید.... [-]

بریتانیا ناتینگهام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی