Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق ، قانون ورشکستگی

LLM مدرک تحصیلی برای افرادی است که برای تحصیلات عالی در حوزه حقوق انتخاب می کنند. طول برنامه ها متفاوت است و می تواند تا سه سال یا کمتر از یک سال باشد.

LLM در قانون ورشکستگی چیست؟ این برنامه به طور خاص در مورد ورشکستگی شرکت ها تمرکز می کند. در طول دوره تحصیل، دانش آموزان ممکن است در مورد عوامل ناشی از ورشکستگی شرکت ها و روند هایی که به لغزش اقتصادی کمک می کنند یاد بگیرند. مربیان ممکن است شرکت کنندگان را در مورد عوامل اقتصادی جهانی و بین المللی که موسسات شرکتی را تحت تاثیر قرار می دهند، خلاصه کند. محققان ممکن است از دوره هایی مانند انحلال شرکت ها، ورشکستگی های مرزی، سازمان های تجاری، اصول تنظیم مقررات تجاری و نجات شرکت ها انتخاب کنند.

فارغ التحصیلان این برنامه تمایل بیشتری نسبت به دیگران از لحاظ مالی شناخته شده اند و درک فزاینده ای از عوامل اقتصادی و چگونگی تاثیر آن بر یک سازمان شرکت دارند. بسیاری از آنها نیز دارای تحلیل قوی و قابلیت تفکر انتقادی هستند. هر یک از این مهارت ها می تواند به راحتی از یک جنبه از زندگی فرد به دیگری منتقل شود.

هزینه LLM در قانون ورشکستگی متفاوت است. عواملی که ممکن است هزینه کل آموزش را تحت تأثیر قرار دهند عبارتند از: محل تحصیل، اینکه آیا دوره های آنلاین و هزینه های زندگی را می گیرند یا خیر.

فردی با مدرک تحصیلی در مورد قانون ورشکستگی ممکن است در محیط شرکتی شادتر عمل کند و به عنوان یک مشاور برای سازمان های بزرگ عمل کند. در چنین نقش، شخص روند اقتصادی را تجزیه و تحلیل می کند و پیشنهادات خود را در مورد چگونگی جلوگیری از فاجعه مالی ارائه می دهد. فارغ التحصیلان دیگر ممکن است شرکت های خود را شروع کنند که در آن نمایندگان افرادی را که ورشکست می شوند، نمایندگی می کنند. بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است احساس کنند که مهارت های خود را بهتر از استفاده از کمک به طلبکاران دریافت پول خود را از افراد ورشکسته.

در نهایت، فردی که به مدرسه می رود، به محل، بودجه و انعطاف پذیری خود بستگی دارد. دوره های آنلاین مناسب هستند که اجازه می دهد دانش آموزان در زمان خود مطالعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1 Results in قانون ورشکستگی

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

قانون شرکت و عدم پرداخت بدهی در مورد سازمان های شرکتی و قانون به آن ها مربوط می شود. این دوره در پاسخ به رشد سریع در توسعه قوانین شرکت در بریتانیا و اروپا طراحی شده است و ... [+]

LLM شركت و قانون عدم پرداخت بدهی

قانون شرکت و عدم پرداخت بدهی در مورد سازمان های شرکتی و قانون به آن ها مربوط می شود. این دوره در پاسخ به رشد سریع در توسعه حقوق شرکت در بریتانیا و اروپا طراحی شده است و به منظور رفع نیازهای حرفه ی حقوقی در این زمینه است.

درباره قانون LLM و عدم پرداخت بدهی

دانشکده حقوق ناتینگهام دارای شهرت پیشرو در زمینه های ورشکستگی و حقوق شرکت است و دانش آموزان در این دوره از کارکنان تحقیق و کارشناسان ما بهره مند خواهند شد.... [-]

بریتانیا Nottingham
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی