‏ آموزش از راه دور سویس LL.M. و قانون و مقررات

‏ ملاحظه کنید دوره های کارشناسی ارشد حقوق آموزش از راه دور در سوئیس 2018‏ قانون و مقررات -

قانون و مقررات

LLM لاتین برای Legum Magister، نشان کارشناسی ارشد قوانین است. استاد ما از قوانین برنامه (LL.M.) در حقوق آمریکا یک برنامه کارشناسی ارشد یک ساله است. فارغ التحصیلان قانون خارجه که با موفقیت این برنامه اعطا درجه "امثال در قانون آمریکا."

دوره های قانون و مقررات می توانند پایه محکمی برای دانشجویانی که در سیاست عمومی یا خدمات دولتی علاقه مند هستند، تعیین کنند. دوره ها ممکن است شامل ساختارهای نظارتی ساختاری، نوشتن، تفسیر و اجرای مقررات، و بررسی نحوه چگونگی مقررات هر دو می تواند حل و ایجاد مشکلات.

در حالی که دوره های آموزش از راه دور داشته تاریخ به دلیل است که باید رعایت شود این است که، یک معامله افسانه انطباق به عنوان زمانی که شما می توانید انجام تکالیف هنگام مطالعه در فاصله وجود دارد. با گزینه آنلاین، شما می توانید گروه بحث به عنوان مورد نیاز به بازگشت به کار و سپس در صورت نیاز بعد از کار ملحق خارج شوید. دوره های آموزش از راه دور را می توان در هر صورت گرفته شما دسترسی به اینترنت داشته باشد. شما می توانید حتی کلاس های کامل از سالن به اینترنت در هر هتل در سراسر جهان اگر شما نیاز به یک تعطیلات.

سوئیس، رسما کنفدراسیون سوئیس، یک جمهوری فدرال پارلمانی متشکل از 26 استان، با برن به عنوان مقر مقامات فدرال است. سوئیس 'بازدید کنندگان استقلال و بی طرفی مدت طولانی است که توسط قدرت های بزرگ اروپا افتخار. سوئیس اقتصاد بازار مدرن صلح آمیز، مرفه، و با ثبات با نرخ بیکاری پایین است.

‏ همین امروز اقدام کنید ، بهترین مطالعات حقوق را آموزش از راه دور 2018‏ قانون و مقررات

اطلاعات بیشتر

Master of Law

FernUni Schweiz
Online پاره وقت February 2019 سویس Switzerland Online

Das Master-Studium vermittelt eine vertiefte wissenschaftliche Bildung der fortgeschrittenen Rechtswissenschaft sowie deren Disziplinen und Anwendungen: Völkerrecht, Strafprozessrecht, Kriminologie, Rechtsphilosophie, Internationales Privatrecht, Wirtschaftsstrafrecht, Nachlassplanung, Sozialversicherungsrecht usw. [+]

Das Master-Studium vermittelt eine vertiefte wissenschaftliche Bildung der fortgeschrittenen Rechtswissenschaft sowie deren Disziplinen und Anwendungen: Völkerrecht, Strafprozessrecht, Kriminologie, Rechtsphilosophie, Internationales Privatrecht, Wirtschaftsstrafrecht, Nachlassplanung, Sozialversicherungsrecht usw.

Die Studierenden erlangen die Fähigkeit zum selbstständigen, wissenschaftlichen und praktischen Arbeiten.

Der Studiengang basiert auf den aktuellen Forschungserkenntnissen und Grundsatzentscheiden sowie modernen Lernmethoden. Der Master of Law ist nach den Richtlinien der Rechtsausbildung an Schweizer Präsenzuniversitäten konzipiert und gemäss Bologna-Reform aufgebaut.... [-]