Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق ، قانون کار

magister legum، یا LLM، مدرک کارشناسی ارشد از قانون که بر اساس تخصص در مقطع کارشناسی در زمینه قانون، روابط کار و یا مرتبط با موضوع است. LLM در برنامه های قانون کار تحویل آموزش تخصصی در زمینه قانون کار، به عنوان متمایز از قانون استخدام. قانون کار به حساب می گیرد عملکرد اتحادیه های کارگری و سازمان های دیگر در تنظیم روابط بین کارگران و کارفرمایان خود را.

مزایای LLM در قانون کار چه هستند؟

دانش آموزان در LLM در برنامه قانون کار خواهد از مزایای یادگیری مفاهیم پیچیده از استادان تجربه درو. دانش آموزان در برنامه های LLM همچنین می توانید حرفه ای از تجربه عملی و شبکه با همسالان خود بهره مند شوند. دانش آموختگان از LLM در برنامه های تحصیلی قانون کار به عنوان مجرب در این زمینه خود را در نظر گرفته.

چقدر هزینه را به LLM در قانون کار؟

هزینه های LLM در برنامه قانون کار خواهد در مدرسه که آن ارائه می دهد، محل و عوامل دیگر بستگی دارد. فرصت های سرمایه گذاری، چنین کمک هزینه تحصیلی و حق الزحمه، ممکن است برای برخی از متقاضیان.

LLM در شرایط قانون کار چه هستند؟

دانشگاه فارغ التحصیلان از از برنامه های کارشناسی قوانین، مدرک برنامه های دکتر، و دیگر برنامه های مقطع کارشناسی مرتبط در نظر بگیرند. دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل حداقل یک سال از ترم و پژوهش برای به دست آوردن LLM خود را در درجه قانون کار.

کدام حرفه با LLM در قانون کار؟

حرفه ای مشغول به کار در این زمینه با LLM در درجه قانون کار به شدت پس از اتحادیه های کارگری، شرکت ها، دولت ها، سازمان های غیر دولتی و دیگر سازمان های پی. نقش خود را از تدریس در یک محیط علمی به litigating به نفع اتحادیه در دادگاه باشد.بسیاری از LLM در قانون کار فارغ التحصیلان کار برای شرکت های حقوقی داخلی و بین المللی، و برخی از رفتن به تشکیل شرکت خود را دارند.

چگونه به ثبت نام در LLM در قانون کار؟

بیشتر در مورد LLM در برنامه های قانون کار در ارائه بدانید در دانشکده قانون بالا ذکر شده در زیر، امروز!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درقانون کار

University of Johannesburg

LLM در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال تحصیلات پاره وقت) به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته پرورش دهند و توانایی خود را ... [+]

LLM در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال تحصیلات پاره وقت) به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته پرورش دهند و توانایی خود را در درک قانون کار از دیدگاه انتقادی تقویت کنند. تجزیه و تحلیل اصول اساسی.

ماژول ها

LLM در قانون کار شامل واحدهای اجباری زیر است:

نام حالت

قالب برنامه ماژول ها با ترکیبی از قالب های هفتگی و فشرده ارائه می شوند. سخنرانی ها بین 18:00 تا 20:00 در روزهای هفته برای پذیرایی از دانش آموزانی که در طول روز کار می کنند برگزار می شود.حداقل نیاز به پذیرش به طور کلی ، دانشجویان به عنوان حداقل شرایط قبولی در پذیرش ، باید به طور متوسط 65٪ برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کنند.دوره های آموزشی Bursaries در دسترس هستند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس های شایسته ، با خانم دافنی نماخاوانی (011 559 4409 یا daphneyn@uj.ac.za) تماس بگیرید. علاوه بر این ، دانشجویانی که برای نخستین بار در سال 2017 ثبت نام کرده و مدرک کارشناسی ارشد خود را طی یک دوره دو ساله به اتمام می رسانند ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه کامل خود (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد فناوری اطلاعات و ارتباطات) با توجه به شرایط و ضوابط خاص هستند.سوالات درخواست های اطلاعات ممکن است به این موارد هدایت شود:خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی