‏ درجه کارشناسی ارشد حقوق در آفریقای جنوبی از قانون کار

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در آفریقای جنوبی 2019‏ قانون کار -

قانون کار

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و وکلا به طور معمول امثال اعمال می شود برای به دست آوردن تخصص در زمینه های تخصصی قانون، مانند قانون مالیات یا قوانین بین المللی، و یا از یک منطقه عمل حرکت را به دیگری.

LLM در قانون کار طراحی شده است را به شما معرفی دانش آموزان به سیاست های اجتماعی اتحادیه اروپا. این برنامه از طیف وسیعی از موضوعات که شامل موضوع قانون کار اتحادیه اروپا نمای کلی. هدف دوره است که به ارائه با درک درستی از اساس قانونی روابط اشتغال فردی و جمعی.

کشور واقع به نوک جنوبی آفریقا، آفریقای جنوبی، دارای فرهنگ غنی است که شما هرگز به اندازه کافی از در حالی که تور و یا تحصیل در اینجا خواهد شد. زبان اینجا شامل آفریقایی و انگلیسی و همچنین هلندی. زندگی در محوطه از قریب به اتفاق دانشگاه آفریقای جنوبی، دانشگاه ژوهانسبورگ و یا هر دانشگاه دیگر خواهد بود ذهن دمیدن. شما در تعامل با Bantus اینجا و آب و هوای گرمسیری منطقه خواهد شد عشق.

‏ رده های برتر LLMs درباره قانون کار در آفریقای جنوبی 2019‏

اطلاعات بیشتر

LLM در قانون کار

University of Johannesburg
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

LLM با در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال از مطالعات پاره وقت) دانش آموزان فراهم می کند با یک فرصت برای توسعه شایستگی فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته و تقویت توانایی خود را برای درک قانون کار از نقطه نظر انتقادی تجزیه و تحلیل از اصول اساسی. [+]

LLM در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال از مطالعات پاره وقت) دانش آموزان فراهم می کند با یک فرصت برای توسعه شایستگی فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته و تقویت توانایی خود را برای درک قانون کار از نقطه نظر تجزیه و تحلیل انتقادی از اصول اصلی .

ماژول

LLM با در قانون کار متشکل از ماژول های اجباری زیر است:

نام MODULE CODE نوع اصول کلی و قانون کار فردی GPI9X0C یا GPI9X1C ترم قانون عمومی، حقوق بین الملل و ارتباط حقوق تطبیقی PIC9X1C یا PIC9X0C ترم قانون کار جمعی و حل اختلاف CLD9X0C یا CLD9X1C ترم قانون کار کارشناسی ارشد پایان نامه صغیر LL19XDC یا LL29XDC پایان نامه صغیر فرمت برنامه ماژول خواهد شد در یک ترکیبی از formats.Lectures هفتگی و فشرده ارائه شده را در محل 18:00-20:00 در روزهای هفته به جای دانش آموزانی که در طول روز کار می کنند. حداقل مورد نیاز پذیرش به طور کلی، به عنوان حداقل شرط پذیرش، دانش آموزان باید به طور متوسط ​​65٪ در افراد قانون در درجه LLB خود به دست آورده اند. بورسیه بورسیه در دسترس هستند. لطفا خانم Daphney Nemakhavhani (011 559 4409 و یا daphneyn@uj.ac.za) برای اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه شایستگی تماس بگیرید. علاوه بر این، دانش آموزانی که برای اولین بار در سال 2017 ثبت نام و مدرک کارشناسی ارشد خود را در یک دوره از دو سال، واجد شرایط برای بازپرداخت شهریه کامل خود را (به جز هزینه ثبت نام و مالیات ICT)، تابع شرایط و... [-]