HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ - مروری بر تمامی دوره های کارشناسی ارشد حقوق 2019‏ قانون کار سیدنی - آفریقای جنوبی

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

هنگامی که ایده کار برپا را به بازی آمد، بسیاری از مردم به شهرستانها به کار رفت. موضوع روابط کارکنان کارفرما بود به حفظ شود. این را از طریق شیوه قانونی بود. آموزش قانون کار تا به این ترتیب بسیار معمول برای اطمینان از اوراق بهادار کار نگران هستند تبدیل شده است. این دوره در کسانی که قانون کار که قبلا در صلاحیت خانه خود را مورد مطالعه قرار داده اند هدف.البته فراهم می کند برای شناسایی چارچوب قانون در چارچوب روابط اشتغال معاصر

آفریقای جنوبی، رسما به جمهوری آفریقای جنوبی، کشوری است واقع در نوک جنوبی آفریقا است. این است که به نه استان تقسیم شده است. آفریقای جنوبی است که نه تنها یک نقطه پریدن، آن خود را یک قسمت فوق العاده غنی از فرهنگ، جانوران و گیاهان و تاریخ است.

شهرستان ژوهانسبورگ بزرگترین منبع از طلا و الماس در آفریقای جنوبی است. این اساس دادگاه قانون اساسی آفریقای جنوبی است و بزرگترین و ثروتمندترین شهرستان در استان گائوتنگ است. این خانه را به دانشگاه ژوهانسبورگ است.

‏ همین امروز اقدام کنید درباره دوره های کارشناسی ارشد حقوق 2019‏ سیدنی آفریقای جنوبی قانون کار

1نتایج درقانون کار, Johannesburg Filter

LLM در قانون کار

University of Johannesburg
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها فوریه 2020 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

LLM در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال تحصیلات پاره وقت) به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته پرورش دهند و توانایی خود را در درک قانون کار از دیدگاه انتقادی تقویت کنند. تجزیه و تحلیل اصول اساسی.