‏ کارشناسی ارشد حقوق در هلند - قانون کار

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در هلند 2018/2019‏ قانون کار -

قانون کار

امثال اولین قدم به سوی دانشگاهیان در بسیاری از کشورها است. این ارائه فرصت های زیادی برای تخصص در یک زمینه خاص و یا به انجام تحقیقات کامل. همچنین می تواند در به دست آوردن درجه سطح دکترا در قانون سودمند اثبات کند.

LLM در قانون کار طراحی شده است را به شما معرفی دانش آموزان به سیاست های اجتماعی اتحادیه اروپا. این برنامه از طیف وسیعی از موضوعات که شامل موضوع قانون کار اتحادیه اروپا نمای کلی. هدف دوره است که به ارائه با درک درستی از اساس قانونی روابط اشتغال فردی و جمعی.

مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

‏ رده های برتر برنامه های LLM ، قانون کار در هلند 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

LLM - قانون کار

Maastricht University, Faculty of Law
Campus تمام وقت September 2018 هلند Maastricht

جامعه امروز است افزایش جهانی شدن، خصوصی سازی و آزاد سازی. بسیاری از شرکت ها یک فرصت برای رشد در جهان است که در حال کوچکتر شدن را ببینید.شرکت دارند [+]

‏ درباره بهترین برنامه های LLM در هلند قانون کار 2018/2019‏.

LLM - حقوق و کار

زبان آموزش: هلندی

برنامه: قانون کار و زبان آموزش: هلندی مدت زمان: 1 سال تمام وقت تاریخ آغاز: در ماه سپتامبر، فوریه بار مطالعه در هفته: جلسات آموزشی 8 ساعت، 32 ساعت پس از مطالعه شخصی. مجموع: 40 ساعت روش آموزش: آموزش مبتنی بر حل مسأله. (مهمان) سخنرانی؛ ارائه. تکالیف. اوراق روش بررسی: امتحانات شفاهی و کتبی. گزارش نهایی. مشارکت گروه لی>

تخصص کار و کسب و کار (کارشناسی ارشد حقوق و کار) ... [-]