‏ درجه حقوق در کانادا و قانون کار

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در کانادا 2018/2019‏ قانون کار -

قانون کار

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و وکلا به طور معمول امثال اعمال می شود برای به دست آوردن تخصص در زمینه های تخصصی قانون، مانند قانون مالیات یا قوانین بین المللی، و یا از یک منطقه عمل حرکت را به دیگری.

LLM در قانون کار طراحی شده است را به شما معرفی دانش آموزان به سیاست های اجتماعی اتحادیه اروپا. این برنامه از طیف وسیعی از موضوعات که شامل موضوع قانون کار اتحادیه اروپا نمای کلی. هدف دوره است که به ارائه با درک درستی از اساس قانونی روابط اشتغال فردی و جمعی.

کانادایی ها قرار اهمیت زیادی در یادگیری و توسعه داده اند یک سیستم آموزش و پرورش درجه اول با استانداردهای بالا. نه تنها کانادا ارائه امن، محیط زیست پاک، اما از آن شده است به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان به لحاظ کیفیت زندگی توسط سازمان ملل متحد زندگی می کنند قرار گرفت.

‏ رده های برتر کارشناسی های ارشد حقوق (LLM) از قانون کار در کانادا 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

دوره کارشناسی نیمه وقت LLM در قانون کار و حقوق کار

OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University
Campus پاره وقت August 2019 کانادا Toronto

LLM حرفه ای در قانون کار و حقوق کار به دانش آموزان فرصت می دهد درک عمیق تر از نظریه، سیاست ها و اصول که بر اساس قانون کار و استخدام. دانش آموزان مهارت های لازم را در نظر می گیرند که در سطح پیشرفته، نیروهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، امروزه این میدان پویایی را شکل می دهند. [+]

بررسی اجمالی برنامه

اوگود دو ساله و نیمه وقت حرفه ای LLM در قانون کار و امور استخدامی به دانش آموزان فرصتی برای درک عمیق تر از نظریه، سیاست ها و اصول که بر اساس قانون کار و اشتغال است. دانش آموزان مهارت های لازم را در نظر می گیرند که در سطح پیشرفته، نیروهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، امروزه این میدان پویایی را شکل می دهند.

چه کسی تخصص است؟

حقوق فارغ التحصیلان با تجربه کار قانونی در زمینه کار و اشتغال.... [-]