‏ درجه حقوق در کانادا و قانون کار

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در کانادا 2019‏ قانون کار -

قانون کار

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و وکلا به طور معمول امثال اعمال می شود برای به دست آوردن تخصص در زمینه های تخصصی قانون، مانند قانون مالیات یا قوانین بین المللی، و یا از یک منطقه عمل حرکت را به دیگری.

هنگامی که ایده کار برپا را به بازی آمد، بسیاری از مردم به شهرستانها به کار رفت. موضوع روابط کارکنان کارفرما بود به حفظ شود. این را از طریق شیوه قانونی بود. آموزش قانون کار تا به این ترتیب بسیار معمول برای اطمینان از اوراق بهادار کار نگران هستند تبدیل شده است. این دوره در کسانی که قانون کار که قبلا در صلاحیت خانه خود را مورد مطالعه قرار داده اند هدف.البته فراهم می کند برای شناسایی چارچوب قانون در چارچوب روابط اشتغال معاصر

اگر شما به فکر هر نظام آموزش عالی است که زندگی خود را مثبت در حالی که شما با دادن دانش و مهارت های عملی تاثیر می گذارد، پس از آن کانادا 'سیستم آموزش و پرورش چیزی است که شما نیاز دارید. سفر به کانادا برای آموزش و پرورش خود را خواهد شما را از خلاقیت و نوآوری از استادان در این موسسات آموزش عالی قدردانی میکنیم.

‏ رده های برتر کارشناسی های ارشد حقوق (LLM) از قانون کار در کانادا 2019‏

اطلاعات بیشتر

دوره کارشناسی نیمه وقت LLM در قانون کار و حقوق کار

OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University
Campus پاره وقت August 2019 کانادا Toronto

LLM حرفه ای در قانون کار و حقوق کار به دانش آموزان فرصت می دهد درک عمیق تر از نظریه، سیاست ها و اصول که بر اساس قانون کار و استخدام. دانش آموزان مهارت های لازم را در نظر می گیرند که در سطح پیشرفته، نیروهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، امروزه این میدان پویایی را شکل می دهند. [+]

بررسی اجمالی برنامه

اوگود دو ساله و نیمه وقت حرفه ای LLM در قانون کار و امور استخدامی به دانش آموزان فرصتی برای درک عمیق تر از نظریه، سیاست ها و اصول که بر اساس قانون کار و اشتغال است. دانش آموزان مهارت های لازم را در نظر می گیرند که در سطح پیشرفته، نیروهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، امروزه این میدان پویایی را شکل می دهند.

چه کسی تخصص است؟

حقوق فارغ التحصیلان با تجربه کار قانونی در زمینه کار و اشتغال.... [-]