‏ تعداد ‏ LLM برتر در لتونی را ملاحظه کنید 2020‏

دانش آموزان از سراسر جهان انتخاب برای LLM در لتونی ساخته شده اند. برنامه های تحصیلات تکمیلی رشته حقوق در لتونی بسیار عالی در کیفیت، و دانش آموزان که انتخاب می کنید به تحصیل در این کشور زیبا می توانید تمام که آن را ارائه کرده… اطلاعات بیشتر

دانش آموزان از سراسر جهان انتخاب برای LLM در لتونی ساخته شده اند. برنامه های تحصیلات تکمیلی رشته حقوق در لتونی بسیار عالی در کیفیت، و دانش آموزان که انتخاب می کنید به تحصیل در این کشور زیبا می توانید تمام که آن را ارائه کرده است را تجربه کنند. هرگز یک روز کسل کننده به عنوان دانش آموزان می توانند شهرستانها پر جنب و جوش و سرگرم کننده با معماری خیره کننده، روستاها جذاب و تاریخی، تفریحی در دریای بالتیک، و پارک های ملی منظره اکتشاف وجود دارد.

LLM در لتونی است برای دانش آموزان به دنبال تخصص در زمینه های تخصصی از قانون، مانند قانون اروپا، حقوق بشر، حقوق بین الملل، حقوق تجارت، و امور مالی طراحی شده است. دانشجویان درآمد LLM در لتونی در سخت ترم، تحقیقات، سمینارها، و کارآموزی شرکت و معمولا باید پایان نامه کارشناسی ارشد آهنگسازی. LLM در لتونی به گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال برای پیشبرد حرفه و یا به تغییر تمرکز حرفه ای، و بسیاری از فارغ التحصیلان رفتن به کار در شرکت های خصوصی، شرکت های چند ملیتی، یا برای سازمان های عمومی است.

نگاهی به گام بعدی در زندگی حرفه ای علمی و حرفه ای خود را با LLM در لتونی. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های زیر را بیاموزید!

اطلاعات محدود
Baltic International Academy
Riga, لتونی

برنامه: خصوصی نوع قانون: برنامه مطالعه کامل

برنامه: خصوصی نوع قانون: برنامه مطالعه کامل -
LLM
تمام وقت
3 ترم ها
انگلیسی, روسی
پردیس دانشگاهی