Filter
کارشناسی ارشد حقوق
امارات متحده عربی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد حقوق در امارات متحده عربی 2019/2020‏ مطالعات حقوقی -

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

امارات متحده عربی اتحادی از هفت امارات در سمت شرقی شبه جزیره عربستان، در ورودی به خلیج فارسی است. از این رو این کشور 'بازدید کنندگان آرایش جمعیت بودن به طوری متنوع، با شهروندان اماراتی بودن یک اقلیت در کشور خود - بخش عمده ای از نیروی کار در امارات متحده عربی مهاجران خارجی هستند.

‏ رده های برتر مطالعات حقوق ، مطالعات حقوقی در امارات متحده عربی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات حقوقی, امارات متحده عربی

University of Dubai

کالج قوانین ارائه می دهد یک LLM با دو رشته دو و همچنین به دانش آموزان گزینه برای کسب LLM با غلظت دو با ترکیب هر دو رشته. ... [+]

LLM

کالج قوانین ارائه می دهد یک LLM با دو رشته دو و همچنین به دانش آموزان گزینه برای کسب LLM با غلظت دو با ترکیب هر دو رشته.

چرا LLM در دانشگاه دبی؟ LLM با UD طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای موفقیت در کار در هر دو سازمان قانونی و غیر قانونی است. این برنامه افزایش تفکر انتقادی، افزایش مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی و همچنین مهارت های زبان انگلیسی، بهبود تصمیم گیری در یک محیط جهانی که به سرعت در حال تغییر، و تقویت استفاده از دانش و مهارت در زمینه حل مسئله. این برنامه LLM را می توان در 12 ماه به پایان رسید. روند آموزشی شامل ترکیبی از کلاس درس و دادگاه تمرینی و contextualized مبتنی بر مورد یادگیری در دنیای واقعی به ارائه تجربه عملی ارزش افزوده و کمک به دانش آموزان وقت خود را به طور موثر استفاده کنید. بخش آموزش آنلاین از این دوره آموزشی خواهد شد با استفاده از پلت فرم MOODLE افزایش یافته است. LLM با دو غلظت منحصر به فرد به منظور پاسخگویی به نیاز برای حرفه ای ها در این مناطق. علاوه بر این، برنامه طراحی شده است به اجازه پذیرش از دانش آموزان با هر مدرک کارشناسی از دانشگاه معتبر واجد شرایط لازم است. برنامه درسی UD LLM با کیفیت بالا و با تاکید بر یادگیری اعمال یکپارچه شده است. LLM با توسط به خوبی واجد شرایط تحویل داده، تمرین اعضای هیات علمی ... [-]
امارات متحده عربی دبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی