HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ از مروری بر تمامی درجه های کارشناسی ارشد حقوق 2019‏ مطالعات حقوق بشر سیدنی از هلند

مدرک فوق لیسانس قوانین معمولا به عنوان امثال شناخته شده است، مدرک حقوق فارغ التحصیل پیشرفته است. داوطلبان اغلب در حال حاضر یک درجه اول در قانون را نگه دارید و علاقه مند در پیشبرد مطالعات خود از قانون هستند. اخذ امثال دارای تعدادی از مزایای مجزا می باشد.

مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

گرونینگن شهرستان زیبا از هلند است. این مکان دارای دانشگاه های مختلف که به ارائه آموزش های بین المللی با کیفیت خوب اختصاص یافته است. برخی از دانشگاه ها دانشگاه گرونینگن و Jenne هنر Hoekstra و.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید ، LL.Ms 2019‏ سیدنی هلند مطالعات حقوق بشر

1نتایج درمطالعات حقوق بشر, Groningen Filter

LLM در حقوق بین الملل حقوق بشر

University of Groningen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات هلند Groningen

در این برنامه، شما در زمینه حقوق بشر در سطح بین المللی، بلکه در حقوق بین المللی بشردوستانه و سایر حوزه های مربوطه (بین المللی) آموزش خواهید گرفت. شما درباره سیستم های مختلف و نحوه تفسیر حقوق بشر در این سیستم ها و در کشورهای مختلف یاد خواهید گرفت.