Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید ‏ کارشناسی ارشد حقوق و مطالعات حقوق کار

قبل از درخواست به کارشناسی ارشد حقوق، دانش آموزان باید یک مدرک حرفه ای، مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی در یک موضوع مرتبط را کسب کرده باشند. LLM بر شاخه خاصی از قانون متمرکز است و ممکن است یک سال طول بکشد.

LLM در مطالعات حقوق کار چیست؟ قانون کار به نقش بازار کار، روابط کار و سیاست اجتماعی در کارگران و کسب و کار نگاه می کند. بسیاری از برنامه ها به منظور بررسی قوانین کار از منظر بین المللی طراحی شده اند اما برخی ممکن است بر مسائل ملی تمرکز کنند. دانش آموزان ممکن است انتظار داشته باشند که دوره های خاصی را در طول برنامه درسی، از جمله اصول کلی حقوق کار، قانون کار جمعی و حل اختلاف، قانون عمومی، نسبت حقوقی مقتضی، و قانون کار فردی، ببینند. برنامه درسی نیز ممکن است شامل پایان نامه، سخنرانی و پروژه باشد.

این آموزش و پرورش دانشجویان را برای تجزیه و تحلیل اصول اساسی قانون کار آماده می کند. شرکت کنندگان همچنین می توانند فرصتی برای بهبود مذاکرات، مهارت های تفکر انتقادی و مدیریت زمان خود داشته باشند. با استفاده از این دانش و مهارت، دانش آموزان ممکن است بتوانند حقوق و دستمزد بیشتری کسب کنند یا تبلیغات سریعتری کسب کنند.

هزینه یک مدرک لیسانس ممکن است بر اساس مدرسه و کشور مدرسه متفاوت باشد. حتی نوع و مدت زمان برنامه می تواند نقش مهمی در میزان پرداخت دانش آموز داشته باشد. برای دریافت برآورد، متقاضیان باید مستقیما با دانشگاه تماس بگیرند.

فارغ التحصیلان با LLM در مطالعات حقوق کار ممکن است به نیروی کار در کسب و کارهای بین المللی، اتحادیه های کارگری، سازمان های کارفرمایانی، شرکت های مشاوره، شرکت های حقوقی، سازمان های دولتی یا دانشگاه ها بپیوندند. شغل دقیق موجود می تواند دانشجویان متفاوت باشد. برخی از محققان برای تبدیل شدن به وکلا، مشاوران اتحادیه، واسطه ها، مشاوران تبعیض، سیاست گذاران قانون کار، قضات، اساتید و افسران بخش کار، وارد شده اند.

دانش آموزان در سراسر جهان ممکن است بتوانند LLM را در مطالعات قانون کار بپذیرند. بسیاری از دانشگاه ها دوره های آنلاین و دوره های آموزشی را ارائه می دهند. برای دریافت اطلاعات خاص، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات حقوق کار

University of Johannesburg

LLM در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال تحصیلات پاره وقت) به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته پرورش دهند و توانایی خود را ... [+]

LLM در قانون کار (یک سال تمام وقت یا دو سال تحصیلات پاره وقت) به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های فکری و نظری خود را در سطح پیشرفته پرورش دهند و توانایی خود را در درک قانون کار از دیدگاه انتقادی تقویت کنند. تجزیه و تحلیل اصول اساسی.

ماژول ها

LLM در قانون کار شامل واحدهای اجباری زیر است:

نام حالت

قالب برنامه ماژول ها با ترکیبی از قالب های هفتگی و فشرده ارائه می شوند. سخنرانی ها بین 18:00 تا 20:00 در روزهای هفته برای پذیرایی از دانش آموزانی که در طول روز کار می کنند برگزار می شود.حداقل نیاز به پذیرش به طور کلی ، دانشجویان به عنوان حداقل شرایط قبولی در پذیرش ، باید به طور متوسط 65٪ برای افراد رشته حقوق در مدرک LLB خود کسب کنند.دوره های آموزشی Bursaries در دسترس هستند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس های شایسته ، با خانم دافنی نماخاوانی (011 559 4409 یا daphneyn@uj.ac.za) تماس بگیرید. علاوه بر این ، دانشجویانی که برای نخستین بار در سال 2017 ثبت نام کرده و مدرک کارشناسی ارشد خود را طی یک دوره دو ساله به اتمام می رسانند ، واجد شرایط بازپرداخت شهریه کامل خود (به استثنای هزینه ثبت نام و کارمزد فناوری اطلاعات و ارتباطات) با توجه به شرایط و ضوابط خاص هستند.سوالات درخواست های اطلاعات ممکن است به این موارد هدایت شود:خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی