Filter
کارشناسی ارشد حقوق
مقدونیه Struga نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی مقدونیه 2019/2020‏

امثال تخصصی درجه وکلای را قادر می سازد به شدت و یا تغییر تخصص خود را در یک منطقه خاص از قانون است. دارای غلظت خاص در یک منطقه خاص می تواند فرصت های جدید را باز کنید.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

مقدونیه، رسما به جمهوری مقدونیه، یک کشور واقع در شبه جزیره بالکان مرکزی در جنوب شرقی اروپا است. این یکی از کشورهای جانشین یوگسلاوی سابق، که از آن به استقلال در سال 1991 اعلام شده است.

واقع در منطقه شمال غرب مقدونیه، استروگا صاحب یک سیستم آموزش و پرورش قوی. دانشگاه به عنوان دانشگاه بین المللی استروگا و دانشگاه FON می افزاید: ارزش بیشتر به استانداردهای آموزشی از استروگا. این دانشگاه ها نه تنها را دانش، بلکه مهارت ها و ویژگی های توسعه برای آینده ای بهتر.

‏ رشته های حقوق سیدنی مقدونیه را بیابید 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

International University of Struga

شور و اشتیاق و تمایل به مشارکت در توسعه آموزش عالی تنها انگیزه ای است که ما را به شکل درست تشکیل کالج یورو - Struga هدایت می کند. مراحل اول با آکادمیک شروع شد ... [+]

کارشناسی ارشد در صلاحیت

شور و اشتیاق و تمایل به مشارکت در توسعه آموزش عالی تنها انگیزه ای است که ما را به شکل درست تشکیل کالج یورو - Struga هدایت می کند. مراحل اول با صداقت علمی شروع شد، راه انتخابی ما دشوارتر است، اما ما قصد داریم بیشتر اصرار داشته باشیم و یک موسسه عالی آموزشی بسازیم که در قدم با جهان قرار گیرد، موسسه ای که با چارچوب کیفیتی آموزش ببیند در تحقق تدریس تحقیق کار، ورودی را فراهم می کند. با توجه به حمایت بسیاری از نهادهای خارجی و کشور، با توجه به تمام دشواری ها، مراحل ایمن تر را ادامه می دهیم زیرا ما دید و مأموریت روشن داریم. پشتیبانی از دانشگاه بریتانیا، "کالج تجاری کنزینگتون"، توسط گروه مشهور درجه جدید، مرکز تحقیق کسب و کار اروپا مجوز کسب و کار (EBCL)، گروه کسب و کار بریتانیا، که وظیفه درک استانداردهای صنعتی خاص است. ما همچنین اهمیت زیادی برای حمایت از "دانشگاه میراث آمریکایی" و کالج لندن - "کالج شهر لندن" داشتیم. ما دوست داریم که از همه سفیران، چهره های برجسته و نهائی که از دانشگاه ما دیدن کرده اند تشکر کنیم و از کار ما حمایت کنیم. در سال تحصیلی 2007/2008 ما کالج یورو با سه دانشکده آغاز شد و در سال 2008 توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم در جمهوری مقدونیه اعتبار نامه ای برای دو موسسه جدید، موسسه سیاست و مطالعات اروپایی، موسسه بین المللی توسعه اقتصادی و مدیریت زیست محیطی، که دلیل تغییر نام در "دانشگاه بین المللی استروگا"... [-]

مقدونیه Struga
سپتامبر 2019
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی