HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی مقدونیه 2019‏

امثال تخصصی درجه وکلای را قادر می سازد به شدت و یا تغییر تخصص خود را در یک منطقه خاص از قانون است. دارای غلظت خاص در یک منطقه خاص می تواند فرصت های جدید را باز کنید.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

مقدونیه، رسما به جمهوری مقدونیه، یک کشور واقع در شبه جزیره بالکان مرکزی در جنوب شرقی اروپا است. این یکی از کشورهای جانشین یوگسلاوی سابق، که از آن به استقلال در سال 1991 اعلام شده است.

واقع در منطقه شمال غرب مقدونیه، استروگا صاحب یک سیستم آموزش و پرورش قوی. دانشگاه به عنوان دانشگاه بین المللی استروگا و دانشگاه FON می افزاید: ارزش بیشتر به استانداردهای آموزشی از استروگا. این دانشگاه ها نه تنها را دانش، بلکه مهارت ها و ویژگی های توسعه برای آینده ای بهتر.

‏ رشته های حقوق سیدنی مقدونیه را بیابید 2019‏

نتایج Filter

استاد در قضاوت

International University of Struga
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها سپتامبر 2019 مقدونیه Struga

شور و اشتیاق و تمایل به مشارکت در توسعه آموزش عالی تنها انگیزه ای است که ما را به شکل درست تشکیل کالج یورو - Struga هدایت می کند. مراحل اول با آکادمیک شروع شد