LAWSTUDIES

‏ نمونه ‏ LLM برتر در مکزیک را ملاحظه کنید 2021‏

مکزیک مکان ایده آل برای برنامه قانون تحصیلات تکمیلی برای بسیاری از در منطقه امریکا لاتین و همچنین در سراسر جهان است. برجسته مکزیک در منطقه، نفوذ رو به رشد، و کیفیت برنامه های تحصیلات تکمیلی رشته حقوق بسیاری از دانشجویان بین المللی را به خود جلب کرده است. علاوه بر این، چیزی برای همه در مکزیک، از جمله سواحل خیره کننده، شهرستانها پر جنب و جوش، مقدار زیادی از فعالیت در فضای باز، غذاهای برجسته، و مناظر زیبا و مناظر است وجود دارد. LLM در مکزیک ترکیبی از آموزش و پرورش با فرهنگ و ماجراجویی.

برنامه برای LLM در مکزیک برای دانش آموزان به دنبال تخصص در یک زمینه خاص از قانون ساختار. برنامه درسی برای LLM در برنامه های مکزیک شامل تحقیق و درسی که اجازه می دهد تا دانش آموزان به درخواست نظریه و عمل از طریق مطالعات موردی و شبیه سازی، ارائه دانش آموزان با تجربه دنیای واقعی. دانش آموختگان برگزاری LLM در مکزیک اغلب در رفتن به مشاغل در منطقه و یا در سراسر جهان، با شرکت های خصوصی، شرکت های چند ملیتی، و یا سازمان های دولتی.

نگاهی به طریق LLM در برنامه های مکزیک زیر برای پیدا کردن یکی که مناسب کامل برای شما!

نتایج Filter

استاد علوم در قانون

Autonomous University of Sinaloa
LLM
ژوئیه 2021
Spanish (Mexican)
پردیس دانشگاهی

Autonomous University of Sinaloa در سالهای اخیر علاقه روزافزونی را به آموزش متخصصان ، اساتید و محققان نشان داده است که کادر دانشگاهی را برای پیشرفت و موقعیت خود به عنوان یک م ...

اطلاعات بیشتر