Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نروژ Tromsø نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی نروژ 2019/2020‏

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین کارشناسی ارشد بین المللی به رسمیت شناخته شده در قانون است. برنامه های LLM معمولا به کسانی که برای اولین بار از درجه در قانون به دست آمده باز.

LLM مدرک حقوق کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که می خواهند به تخصص در یک منطقه خاص از قانون دنبال شود. فارغ التحصیلان با این آموزش تخصصی اغلب واجد شرایط برای کار در محیط های قانونی جهانی است.

در منتهی الیه شرقی و در واقع - - از سه کشور اسکاندیناوی نروژ غربی است، شمالی. نروژ است که به خوبی برای مناظر شگفت انگیز و متنوع آن شناخته شده است. fjords در غرب کشور ورودی باریک طولانی، کنار در هر دو طرف توسط کوه های بلند که در آن دریا نفوذ دور داخلی هستند. مسئولیت نهایی برای آموزش و پرورش با وزارت نروژی آموزش و پژوهش نهفته است.

‏ رشته های حقوق سیدنی نروژ را بیابید 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
نروژ
Tromsø
نوع تحصیل
سرعت
UIT The Arctic University of Norway

اقیانوس ها بیش از 70 درصد سطح زمین را پوشش می دهند. برای ارتباطات، استفاده نظامی و استراتژیک و منابع طبیعی و غیر زندگی آن حیاتی است. در سال های اخیر اهمیت تنوع زیستی دریا ... [+]

اقیانوس ها بیش از 70 درصد سطح زمین را پوشش می دهند. برای ارتباطات، استفاده نظامی و استراتژیک و منابع طبیعی و غیر زندگی آن حیاتی است. در سال های اخیر، تنوع زیستی دریایی در حال افزایش است. LL.M. هدف این برنامه گسترش رویکرد سنتی به قانون دریایی از مسائل مربوط به مسائل قضایی و همچنین شامل قوانین مهمی مانند حفاظت و استفاده پایدار از منابع بیولوژیکی و حفاظت از تنوع زیستی و محیط زیست است. اگرچه برنامه تحصیلی دارای یک نمای کلی جهانی است، اما همچنین یک قطب قطبی مجزا نیز دارد. بیشتر قطب شمال شامل مناطق دریایی است. تغییرات آب و هوایی جهانی به طور فزاینده ای در این مناطق به استفاده های مختلف از قبیل ناوبری، بهره برداری از نفت و گاز، ماهیگیری و تحقیقات اشاره می کند. مناطق قطب شمال فرصت های منحصر به فردی برای مطالعه هر دو روش جهانی و منطقه ای قانونی برای حفاظت و حفظ محیط دریایی فراهم می کنند. جامعه پژوهش در Tromsø رهبر جهان در مسائل دریایی قطب شمال، از جمله علوم طبیعی، تاریخ، علوم سیاسی و قانون است. علاوه بر دانشگاه ترومسو، موسسه قطبی نروژی در Tromsø واقع شده است. هدف LL.M. برنامه این است که دانش آموزان را به چنین دیدگاهی معرفی کند تا آنها بتوانند توانایی خود را درک عملکرد قانون و یادگیری آن را تفسیر کنند.... [-]

نروژ Tromsø
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی