HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ عدد ‏ LLM برتر در نروژ را ملاحظه کنید 2019‏

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

دانش آموزانی که LLM (کارشناسی ارشد حقوق) دنبال صرف یک تا دو سال تحصیل یک منطقه خاص از قانون است. آموزش های پیشرفته آنها آنها را آماده برای کار با تخصص های مانند قوانین بین المللی و یا قانون مالیات.

در منتهی الیه شرقی و در واقع - - از سه کشور اسکاندیناوی نروژ غربی است، شمالی. نروژ است که به خوبی برای مناظر شگفت انگیز و متنوع آن شناخته شده است. fjords در غرب کشور ورودی باریک طولانی، کنار در هر دو طرف توسط کوه های بلند که در آن دریا نفوذ دور داخلی هستند. مسئولیت نهایی برای آموزش و پرورش با وزارت نروژی آموزش و پژوهش نهفته است.

‏ درخواست اطلاعات کنید برترین درجه های حقوق در نروژ 2019‏

نتایج Filter

استاد حقوق (LL.M.) در قانون دریا

UIT The Arctic University of Norway
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها آگوست 2019 نروژ Tromsø

اقیانوس ها بیش از 70 درصد سطح زمین را پوشش می دهند. برای ارتباطات، استفاده نظامی و استراتژیک و منابع طبیعی و غیر زندگی آن حیاتی است. در سال های اخیر اهمیت تنوع زیستی دریایی افزایش یافته است. LL.M. هدف این برنامه گسترش رویکرد سنتی به قانون دریایی از مسائل مربوط به مسائل قضایی و همچنین شامل قوانین مهمی مانند حفاظت و استفاده پایدار از منابع بیولوژیکی و حفاظت از تنوع زیستی و محیط زیست است.