Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید ‏ کارشناسی ارشد حقوق - نوشتار حقوقی

استاد حقوق، مدرک کارشناسی ارشد است که در یک منطقه خاص در حوزه قانون تمرکز دارد. دانش آموزانی که در حال حاضر دارای یک دکترا هستند، ممکن است برای کسب دانش تخصصی به LLM بازگردند. اکثر برنامه های LLM در یک سال گذشته.

LLM در نوشتن قانونی چیست؟ این یک برنامه مطالعه است که به دانش آموزان دانش و مهارت لازم برای نوشتن حرف های حرفه ای، یادداشت های رسمی و سایر اسناد قانونی اختصاص داده است. شرکت کنندگان حتی ممکن است از طریق مشاوره به مشتریان فریبکار اقدام کنند. دوره های دقیقی که فرد باید اتخاذ کند، وابسته به مدرسه ای است که در آن مشغول به تحصیل هستند، اما ممکن است شبیه به اصول نوشتن حقوقی، تهیه پیش نویس پرونده، پیش نویس دعوی مدنی، تهیه پیش نویس و املاک و قانون نوشتن قانون خانواده باشد. برنامه درسی ممکن است شامل پایان نامه ها، پروژه ها، سخنرانی ها و بحث ها باشد.

LLM در نوشتن حقوقی، توانایی دانش آموز را برای برقراری ارتباط موثر از طریق کلمه نوشته شده بهبود می بخشد. شرکت کنندگان همچنین ممکن است متفکران خلاق و مدیران زمان بهتر شوند. این مهارت ها با هم کار می کنند تا یک فرد متقاضی شغل رقابتی بیشتری را به وجود آورد.

دانش آموزان ممکن است بخواهند قبل از درخواست، هزینه یک برنامه LLM را بدانند. با این حال، عوامل بسیاری وجود دارد که می تواند مقدار هزینه تحصیل را تغییر دهد. به همین دلیل، متقاضیان باید به طور مستقیم برای ارزیابی با دانشگاه ها صحبت کنند.

چه کارشناسان حقوقی می توانند با یک LLM در نوشتن قانونی انجام دهند؟ برخی از فارغ التحصیلان از این آموزش استفاده کرده اند تا روزنامه نگاران، تحلیلگران حقوقی، نویسندگان قرارداد، قضات، وکلا، استادان، دادخواهان فدرال، داوران های ورزشی و مشاوران واسطه مورد استفاده قرار گیرند. فرصت های شغلی فرد ممکن است تحت تأثیر فعالیت قبلی و تاریخ تحصیل خود باشد. بعضی از دانش آموزان از این درجه به عنوان یک سنگ پله برای آموزش بیشتر استفاده می کنند.

برنامه های LLM در مدارس سراسر جهان ارائه می شود. جغرافیا ممکن است دانش آموزان را تحت تاثیر قرار ندهد زیرا بسیاری از دانشگاه ها فرصت های یادگیری آنلاین را دارند. آماده اعمال یا یادگیری بیشتر هستید؟ برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درنوشتار حقوقی

University of Johannesburg

من. الزامات PASS من. یک دانش آموز باید در زمان معاینه دهان و پایان نامه به صورت جداگانه منتقل می کند. IV. من. حداقل دوره مطالعه برای LLM با پایان نامه یک سال است. IV. ... [+]

من.

الزامات PASS

من. یک دانش آموز باید در زمان معاینه دهان و پایان نامه به صورت جداگانه منتقل می کند.

IV.

من. حداقل دوره مطالعه برای LLM با پایان نامه یک سال است.

IV.

درجه LLM با پایان نامه در زمینه های تخصص زیر ارائه شده:

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی