Filter
کارشناسی ارشد حقوق
نیوزیلند نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ نمونه 3‏ LLM برتر در نیوزیلند را ملاحظه کنید 2019/2020‏

LLM یا کارشناسی ارشد قوانین را فراهم می کند مقدمه به مناطق جدیدی از علاقه به آنها و همچنین این فرصت را به در مناطق فعلی خود را از عمل تخصص بیشتر است و معمولا به کسانی که وضعیت افتخار در مطالعات حقوقی قبلی خود را به دست آورد محدود.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

نیوزیلند یک کشور از خیره کننده و متنوع زیبایی های طبیعی است. کیوی نه تنها یکی از نمادهای ملی - دیگر که برگ سرخس نقره و کورو - بلکه به نام زلاند نو معمولا خود تماس بگیرید. دانش آموزان در خارج از کشور نیاز به پرداخت شهریه کامل و هزینه های زندگی خود را در حالی که تحصیل در یک موسسه نیوزیلند.

‏ درخواست اطلاعات کنید برترین درجه های حقوق در نیوزیلند 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

The University of Waikato

با یک سال کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی قوانین از دانشگاه وایکاتو شما می توانید برنامه خود را از طریق یک مجموعه از مقالههای تدریس و / یا پایان نامه تحقیقاتی خیاط. ... [+]

کارشناسی ارشد قوانین

با یک سال کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی قوانین از دانشگاه وایکاتو شما می توانید برنامه خود را از طریق یک مجموعه از مقالههای تدریس و / یا پایان نامه تحقیقاتی خیاط.

دانشکده حقوق در دانشگاه وایکاتو تاکید قوی بر روی توسعه مهارت های پژوهش. کلاس های کوچک هستند و معمولا در بحث سبک سمینار ارائه شده است. این رویکرد به آموزش در سطح پیشرفته فرصت هایی را برای شما برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه و بحث در مورد مسائل مربوط به موضوع. این به شما کمک به شما برای بهبود مهارت های ارتباطی خود و به دست آوردن دانش تخصصی. این فرصت را برای شما به شبکه با دیگران و تجدید انگیزه و اعتماد به نفس ایجاد می کند. شما همچنین می خواهید یک مقدار زیادی از یک در یک زمان با سخنرانی و یا نظارت بر هیات علمی دریافت کنید.... [-]

نیوزیلند Hamilton Tauranga
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Victoria University of Wellington

شور و شوق خود را برای قانون به سطح بعدی با مطالعه پیشرفته و تحقیق. در مرکز بحث، تجزیه و تحلیل و گفت و گو در مورد قانون و مسائل مربوط به سیاست های قانونی در نیوزیلند باشید ... [+]

بررسی اجمالی

شور و شوق خود را برای قانون به سطح بعدی با مطالعه پیشرفته و تحقیق. در مرکز بحث، تجزیه و تحلیل و گفت و گو در مورد قانون و مسائل مربوط به سیاست های قانونی در نیوزیلند باشید.

وقت کامل یا بخشی از وقت، مطالعه شما مربوطه، در دسترس و فکری جالب خواهد بود - محدوده ای از قانون را که به شما علاقه مند است یا یک دوره تحصیلی که به اهداف شغلی شما مناسب است، اختصاص دهید.

مطالعه انعطاف پذیر... [-]
نیوزیلند Wellington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
8 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The College of Law

استاد حقوق (قانون کاربردی) در قانون حقوق عمومی (NZ) برای پاسخگویی به نیازهای حرفه حقوق قانونی نیوزلند برای سطح بالاتری، مهارت های مبتنی بر تمرین در طیف وسیعی از زمینه های ... [+]

LLM (APPLIED LAW) قانون کار عمومی

استاد حقوق (قانون کاربردی) در قانون حقوق عمومی طراحی شده است برای پاسخگویی به نیاز حرفه ای حرفه ای نیوزیلند برای سطح بالاتری، مهارت های مبتنی بر عمل در سراسر طیف وسیعی از مناطق تمرین تخصصی.

شش موضوع اولیه این برنامه همچنین طراحی شده است تا وکلا مددجوی خارجی را با دانش و مهارت های مورد نیاز برای گذراندن شش موضوع قانون و تمرین نیوزیلند (NZLPE) طراحی کند.

NZLPE قسمت اول (سیستم حقوقی نیوزیلند) - NZLP1 قانون اساسی و قانون اداری (نیوزیلند)NZLPE قسمت دوم (قانون قرارداد) - NZLP2 قرارداد تجاری قرارداد (نیوزیلند)NZLPE قسمت سوم (قانون کیفری) - NZLP3 قانون جرایم قانون (نیوزیلند)NZLPE قسمت چهارم (املاک) - NZLP6 قانون حقوق مالکیت (نیوزیلند)NZLPE قسمت V (قانون متهمان) - NZLP5 جراحت شخصی و تمرینات متخلف (نیوزیلند)NZLPE قسمت VI (Equity) - NZLP7 Tills، Estates و Trusts Practice (نیوزیلند)چرا کارشناسی ارشد (قانون اعمال)؟... [-]
نیوزیلند Auckland
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی