HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ برتر برنامه های LLM سیدنی آمریکا 2019‏

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و وکلا به طور معمول امثال اعمال می شود برای به دست آوردن تخصص در زمینه های تخصصی قانون، مانند قانون مالیات یا قوانین بین المللی، و یا از یک منطقه عمل حرکت را به دیگری.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) مدرک حقوق پیشرفته است که کمک می کند تا دانش آموزان با آموزش های حقوقی تخصصی آماده است. دوره های آموزشی اغلب پژوهش، ترم، و پایان نامه ترکیب. برنامه های LLM اغلب یک تا دو سال طول بکشد.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

شهرستان کمبریج در ماساچوست است پس از دانشگاه کمبریج در انگلستان به نام. این 2 دانشگاه ترین معتبر جهان. این است که به شدت برای تلاش علمی خود را با کالج ها و دانشگاه مقدار زیادی شناخته شده است.

‏ رشته های حقوق سیدنی آمریکا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

امثال در برنامه قانون بین المللی حقوق بشر

Cambridge Graduate University
پردیس دانشگاهی سپتامبر 2019 آمریکا Cambridge

کارشناسی ارشد حقوق در برنامه قانون بین المللی حقوق بشر طراحی شده است برای فعال کردن دانش آموزان برای تشکیل یک درک مفهومی پیشرفته قوانین بین المللی مربوط به ارتقاء و

امثال، دی جی، و دکتری، در قانون و سیاست گواهی حرفه ای

Cambridge Graduate University
پردیس دانشگاهی سپتامبر 2019 آمریکا Cambridge

کالج دانشگاه کمبریج فارغ التحصیل حقوق، سیاست و جهان مطالعات دارای یک برنامه دانشگاهی بی بدیل است، ارائه قانون و سیاست کارشناسی ارشد و دکترا - امثال، کارشناسی ارشد در