LPC آنلاین - تمام وقت

عمومی

شرح برنامه

LPC آنلاین - تمام وقت

دوره LPC آنلاین تمام وقت از کسانی که دارای مدرک حقوق یا GDL هستند و می خواهند از طریق گزینه یادگیری آنلاین پشتیبانی شده ، به عنوان وکیل آموزش ببینند پشتیبانی می کند.

 • بیش از 11 ماه به صورت آنلاین مطالعه کنید (برخی از حضور لازم است)
 • با انتخاب وسیعی از موضوعات انتخابی، دوره خود را به بخش های تخصصی خود متصل کنید
 • با یک LPC و مدرک کارشناسی ارشد (LLM) بدون هیچ هزینه اضافی

95٪ از فارغ التحصیلان LPC تمام وقت 2017/18 ، انگلستان ، LPC بر اساس داده های نتایج تحصیلات تکمیلی در طول پانزده ماه با موفقیت در این دوره کار یا تحصیل بیشتری را تضمین کرده اند.

الزامات دوره

برای واجد شرایط بودن از محل خود در LPC ما باید از الزامات برای شروع یک دوره حقوقی (LPC) که توسط اداره تنظیم وکلا (SRA) تعیین شده است، مطابقت داشته باشید (پایین را ببینید). عدم پیروی از این الزامات واجد شرایط، بدین معنی است که دانشگاه هیچ گزینه ای ندارد اما مکان شما را در این دوره لغو کند.

اگر دانشجوی غیر EEA هستید نیز به ویزای کل دوره خود احتیاج دارید - شرایط ویزا را در زیر ببینید.

معیار انتخاب LPC دانشگاه حقوق

 • مشخصات تحصیلی و موفقیت ، به طور کلی حداقل درجه واقعی یا پیش بینی شده درجه دوم درجه حقوقی یا GDL / CPE / MA حقوق
 • تسلط کافی به زبان انگلیسی برای تکمیل موفقیت آمیز دوره - الزامات زبان انگلیسی را در زیر ببینید
 • هر گونه شرایط خاصی که در درخواست شما نشان داده شده است

منابع علمی یا دیگر

* این شرایط توسط هر یک از موارد زیر تأمین می شود: الف) اعطای درجه قانونی مجاز. مدرک حقوق شما برای واجد شرایط بودن باید از استانداردهای علمی خاصی برخوردار باشد. این باید شامل ارزیابی کافی در هفت بنیاد دانش حقوقی - حقوق عمومی ، تعهدات I (قرارداد) ، تعهدات II (شکنجه) ، حقوق کیفری ، قانون زمین ، حقوق صاحبان سهام و حقوق اتحادیه اروپا باشد. راهنمایی بیشتر در مورد درجه قانونی واجد شرایط بودن ؛ یا ب) گذراندن یک امتحان مشترک حرفه ای (CPE) / دیپلم تحصیلات تکمیلی در حقوق (GDL) / MA کارشناسی ارشد و دریافت دیپلم تحصیلات تکمیلی در حقوق ، MA کارشناسی ارشد ، یا موارد مشابه مانند CILEX.

دانشگاه قانون به طور کامل از قوانین فرصت های برابر پیروی می کند و به طور فعال تنوع را در حرفه وکالت تشویق می کند. روند پذیرش ما منصفانه عمل می کند و هدف آن این است که دانشجویان بتوانند از استعدادهای خود بهترین استفاده را ببرند. شما تشویق می شوید که در اولین فرصت در مورد هرگونه نیاز خاص به ما بگویید. این به ما امکان می دهد درباره چگونگی تأمین نیازهای شما بحث کنیم.

شما باید از ابتدای دوره تمام الزامات واجد شرایط بودن را بپردازید - عدم انجام این کار ممکن است موجب شود که شما از ورود به دوره جلوگیری کنید. اگر فکر می کنید این ممکن است یک مشکل باشد (به عنوان مثال، اگر نتایج ارزیابی دیر یا زود داشته باشید)، لطفا در اسرع وقت با پذیرش تماس بگیرید.

وکیل مدافع آینده

SRA اخیرا با تعدادی از تغییرات پیشنهاد شده به مقررات آن مشورت کرده است، از جمله حذف الزامات برای دانشجویان برای درخواست ثبت نام دانش آموزان و تایید دوره تحصیلی آنها قبل از شروع LPC.

اگر شما یک قرارداد آموزشی را ارائه کرده اید، باید مطمئن شوید که مقام ارشد وکالت (SRA) "شخصیت و مناسب بودن" خود را به عنوان وکیل مورد بررسی قرار داده است.

این ممکن است حداقل شش ماه طول بکشد تا اگر شما دارید:

 • برخی از جرایم جنایی مرتکب شده اند
 • مجرم شناخته شده است
 • آیا مسائل مالی جدی (مانند ورشکستگی، تنظیمات داوطلبانه فردی یا تصمیمات دادگاه شهرستان)
 • در معرض نواقص قانونی قرار گرفته است
 • رفتارهای دیگری را نشان دادیم که از طرف وکیل انتظار نداشتیم (مثلا رفتار نادرست، خشونت آمیز یا تبعیض آمیز)

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به تست مناسبات SRA 2011 مراجعه کنید و در صورت نیاز به آنها در مورد هر مسئله ای ، درخواست صلاحیت را پر کنید.

اگر شما چیزی برای گفتن به SRA نداشته باشید، می توانید آنها را در این باره اطلاع دهید زمانی که شما و کارفرمایان خود را به آنها اطلاع دهید تا آموزش شما شروع شود.

در صورتی که تصمیم SRA قبل از تاریخ شروع LPC تأیید نشود، شما می توانید با دوره ادامه دهید، اما این کار را در معرض خطر مالی خود قرار دهید. اگر نگرانی هایی در مورد یک مسئله شخصیت و مناسب بودن دارید، لطفا با SRA تماس بگیرید.

اعتباربخشی از یادگیری قبلی

اگر قبلا یک BVC یا BPTC را مطالعه کرده باشید، ممکن است از برخی عناصر LPC معاف شوید. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت SRA بازدید کنید و با تیم پذیرش ما تماس بگیرید.

الزامات زبان انگلیسی

اگر مدرک تحصیلی خارج از انگلیس را داشته باشید و از کشور اکثریت زبان انگلیسی صحبت نکنید، لطفا یک نسخه تایید شده از یکی از آزمونهای معتبر زبان انگلیسی را ارائه دهید.

مدت زمان

41 هفته (LPC) و 44 هفته (LPC LLM یا LPC MSc)

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... اطلاعات بیشتر

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. اطلاعات محدود