Ll.m آنلاین در قانون کسب و کار بین المللی - دانشگاه کامبریا (UK)

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

استاد آنلاین قوانین (LL.M) در قانون کسب و کار بین المللی صلاحیت مدیریت اول برای وکلا و مدیران مایل به تقویت دانش حقوقی آنها است. تحقیقات نشان می دهد که LL.M یک کاتالیزور برای افراد با آرمان های حرفه ای قوی است. دانشگاه کامبریا در حال حاضر ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای تکمیل یک LL.M توسط یادگیری تلفیقی، آنها را قادر به مطالعه حالی که همچنان به کار می کنند.

صلاحیت LL.M همچنان به عنوان استاندارد طلایی برای توسعه حرفه ای نه تنها در بخش حقوقی، از جمله کسانی قانون تمرین در زمینه های تجاری و کسب و کار، بلکه در کسب و کار و مدیریت درست است. این است که اغلب یک وسیله نقلیه برای به دست آوردن ارتقاء به مدیریت میانی و ارشد، با نشان دادن توانایی و دانش گسترده تر از در کسب و کار به تنهایی. به عنوان قانون توسعه کسب و کار جهانی همچنان به رشد و تکامل، این برنامه این فرصت را به کسانی که می خواهند به توسعه حرفه خود برای به دست آوردن مدرک تحصیلی فقط در یک سال ارائه می دهد.

بدانید در کالج خصوصی برتر سوئیس و کارشناسی ارشد، با دانش آموزان از بیش از 130 کشور مختلف، از دانشگاه کامبریا.

مدت زمان

حداقل 12 ماه و حداکثر 3 سال است.

طرح کلی برنامه

LL.M عمدتا آنلاین از طریق OnlineCampus (محیط یادگیری تعاملی) با بحث های فشرده کلاس و همکاری، به علاوه یک اقامت اجباری یک هفته در دانشگاه کامبریا در دانشگاه لندن تحویل داده است. برای اکثر مطالعات خود را که شما لذت بردن انعطاف پذیری یادگیری آنلاین با سرعت خود را از هر نقطه در جهان از طریق دولت رابرت کالج کندی OnlineCampus از سیستم هنر تحویل البته.

هفته اقامت به شما این فرصت برای تکمیل انعطاف پذیر برنامه یادگیری آنلاین خود را با یک تجربه یادگیری که شما با خاطرات عمر را ترک خواهد کرد. با دانش آموزان از هر قاره، از آن خواهد شد یک تجربه واقعا بین المللی و فرصت را به شبکه با رهبران دیگر از سراسر جهان است.

اصطلاحات

چهار دوره در سال (زمستان، بهار، تابستان و پاییز).

شناخت در سراسر جهان

این برنامه LLM دانشگاه کامبریا ارائه آنلاین شناخته شده در سراسر جهان است. دانشگاه کامبریا به دریافت عنوان دانشگاه، و درجه اعطای قدرت، از توسط محترم اکثر شورای خبرگان اعلیحضرت او را. این است که به طور کامل توسط دولت بریتانیا به رسمیت شناخته شده و بموقع در وزارت بریتانیا برای کسب و کار، نوآوری و مهارت های لیست از به رسمیت شناخته شده در انگلستان موسسات اعطای ذکر شده است.

دریافت اطلاعات بیشتر در مورد LL.M آنلاین در قانون تجارت بین المللی!

/&utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
آخرین به روز رسانی نوامبر 2017

درباره این دانشگاه

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. اطلاعات محدود
زوریخ , سوئیس آنلاین , یورک , سالفورد , UK آنلاین , شهر کارلایل + 5 بیشتر کمتر