Ll.m. درجه در قانون ایالات متحده

عمومی

شرح برنامه

یک سال LL.M. درجه کارشناسی ارشد حقوق برای وکلا خارجی است که قبلا در مقاطع تحصیلی ابتدایی در دانشگاه های کشور خود تحصیل کرده اند. این برنامه حقوقدانان بین المللی را فرصتی برای تسلط بر زمینه های کلیدی قانون آمریکا در یکی از مدارس عالی قانون کشور، دانشگاه کارولینای شمالی در Chapel Hill (UNC-CH) ارائه می دهد. LL.M. دانشجویان حقوق قانونی را در قانون آمریکایی از طریق مراکز شناخته شده کانون حقوق دانشگاه UNC و زمینه های قدرت علمی در زمینه های قانونی که در تقاضای بالا در سراسر جهان هستند (مانند قانون بانکداری و مالی، قانون انرژی و منابع طبیعی و قوانین آی. آی. LL.M. دانش آموزان بیشتر کلاس های خود را با دانشجویان JD می خوانند، و آنها را قادر می سازد تا در هنگام یادگیری قوانین آمریکایی دیدگاه های بین المللی خود را به اشتراک بگذارند. LL.M. دانش آموزان ممکن است بر یک مسیر خاص تخصص ارائه شده در چند منطقه انتخابی قانون تمرکز کنند؛ یا LL.M. دانش آموزان می توانند پوشش کلی سیستم حقوق عمومی ایالات متحده را دنبال کنند. محدودیت رسمی برای اندازه LL.M نیست. همگروه هر ساله. با این حال، ما یک برنامه جدیدتر است و بنابراین، کوچکتر از سایر LL.M. برنامه های تحصیلی. با توجه به این اندازه کوچکتر از برنامه، LL.M. دانشجویان LL.M. مدیریت برنامه، LL.M. مدیر دانشکده و دانشکده حقوق دانشکده. LL.M. دانش آموزان منابع اضافی دو نفر از اعضای دین و یک محقق نوشتۀ افتخاری را به عنوان مربیان همکار و مشاوران دانشجویی به LL.M. ارائه می کنند. دانش آموزان.

LL.M. در UNC از دانشکده حقوق UNC در Vimeo.

برنامه تحصیلی

دانش آموزان در ترم پاییز وارد می شوند و لازم است که در طول سال تحصیلی، 24 ساعت اعتبار ساعات کار دوره یا بیشتر، حداقل حداقل 2.25 GPA را با فارغ التحصیلی دریافت کنند تا LL.M. درجه. دانشجویانی که آموزش قانونی خود را در کشورهای مشترک قانونی دریافت نکرده اند، از طریق پایه های دوره ی قانون مشترک ایالات متحده، در سنت قانون آمریکایی قرار می گیرند. در دوره مطالعات حقوقی و نوشتاری ایالات متحده، همه دانش آموزان آموزش های مختلفی در سبک های ارتباطی حرفه ای نوشته شده و خوراکی و مهارت های ضروری برای تنظیمات قانونی آمریکا دریافت می کنند. دانشجویان برنامه تحصیلی خود را که متناسب با نیازهای فردی فردی خود هستند، انتخاب می کنند و از انتخاب دوره های دوره اول و سال های بالا که از طریق برنامه JD برای تعادل تعادل دوره ها و اعتبارات ساعت در دسترس است انتخاب می شود. با تصویب LL.M. مدیران دانشکده، ممکن است دانشجویان پایان نامه کارشناسی ارشد و / یا یکی از دوره های تحصیلات تکمیلی مربوط به قانون را در یکی دیگر از واحد های UNC، که ساعت هایی را می توان به 24.0 ساعت اعتبار مورد نیاز، حساب کرد. قانون UNC ارائه می دهد رشته تخصص است که LL.M. دانشجو می تواند با انتخاب دوره ها تمرکز کند، اگر دانشجو انتخاب کند.

ADMISSIONS / FEES

عملکرد متقاضیان در تأمین حقوق ابتدایی حقوق خود باید برنامۀ عالی تحصیلی را با درجه متوسط ​​B / 3.0 یا معادل آن نشان دهد. مهارت در زبان انگلیسی - با حداقل نمره آزمون TOEFL 80 در قالب آزمون اینترنتی مبتنی بر اینترنت (iBT) یا حداقل نمره IELTS 6.0 - نیز مورد نیاز است. از طریق پیشنهادات ما در مدرسه حقوق، ما یک برنامه قوی برای هر دو وکیل خارجی که قبلا قانون را برای چندین سال و برای متقاضیانی که در ابتدای حرفه حقوق خود هستند، اجرا می کنند. متقاضیان می توانند از طریق LSAC درخواست مواد را ارسال کنند یا به طور مستقیم به دانشکده حقوق UNC ارسال کنند. چرخه برنامه باز است 15 اکتبر - 31 مه. LL.M. دانش آموزان در ترم پاییز وارد می شوند و LL.M. دوره های اواسط ماه اوت سال تحصیلی. ما LL.M. دانش آموزان به طور فعال در فرصت های حرفه ای بونو (برای نیازمندی های صدور مجوز نیویورک نیویورک) و در هر دو ساعت اعتبار و تجربه و تخصص در زمین از طریق فرصت های قرار دادن Externship در طیف وسیعی از قوانین مختلف شرکت می کنند. ما LL.M. فارغ التحصیلانی که در نیویورک و واشنگتن دی سی در حال برگزاری آزمون های بار هستند، موفقیت های خوبی را تجربه کرده اند.

Chapel Hill و کارولینای شمالی محیط فوق العاده دلپذیر و امن (از لحاظ علمی، محیطی و اجتماعی) هستند که به موفقیت تحصیلی LL.M. درجه و لذت شخصی دانش آموزان از این "قسمت جنوبی از بهشت"، عبارت توسط که UNC-CH و Chapel هیل شناخته شده است!

ما امیدواریم که به ما ملحق شوید.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

UNC School of Law was founded in 1845 and is part of the University of North Carolina at Chapel Hill, the nation's first state-supported university. The school has been approved by the American Bar As ... اطلاعات بیشتر

UNC School of Law was founded in 1845 and is part of the University of North Carolina at Chapel Hill, the nation's first state-supported university. The school has been approved by the American Bar Association since 1928. اطلاعات محدود