Llm در قوانین و قوانین بین المللی ضد اخلاقی جهانی: آنلاین

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

قوانین ضد کنترلی به طور مستقیم بر جهانی شدن کسب و کار و پیچیدگی های اقتصاد بین الملل تاثیر می گذارد. وکلای ضد تراست باید با مقررات و مقررات سریع در حال تغییر و مسائل جهانی همکاری کنند. LLM در قوانین و اقتصاد آنتی تراست جهانی دانش آموزان را در درک پیشرفته از قوانین است که روند روند رقابت تجاری و تجزیه و تحلیل اقتصادی مربوط به درک تصدیق ضد متقابل مدرن را فراهم می کند.

با توجه به تقاضای رو به رشد در سراسر جهان برای وکلای ضد تراست که می توانند ادغام و ادغام در سطح ملی و بین المللی را تسهیل و اداره کنند، انطباق با قوانین اقتصادی دولت های خارجی را تعیین و حمایت از تلاش های شرکت های حقوقی و شرکت ها، LLMI Law Scalia Law طراحی شده است برای پاسخگویی به این تقاضا.

LLM در برنامه ضد قوانین جهانی قانون و اقتصاد دانشجویان را برای شروع هر دو پاییز و بهار می پذیرد و بیش از چهار دوره تحویل داده می شود. تحت لیسانس کارشناسان موضوع و متخصصان ضد انحصاری، LLM به طور کامل آنلاین ارائه می شود تا یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا را در یک قالب انعطاف پذیر برای حرفه ای های شلوغ امروز ارائه دهد.

LLM آنلاین به شرح زیر است: 30 بهترین روش آموزش از راه دور و مسائل کیفیت، حصول اطمینان از این که دانش آموزان به طور فعال و با همسالان و استادان خود مشارکت و همکاری با یکدیگر برای دستیابی به حداکثر نتایج ممکن یادگیری.

فرمت آنلاین

قانون Scalia کلاس های خود را به صورت یکپارچه ارائه می دهد، به دانش آموزان اجازه می دهد تا دوره های کار را کامل کنند و در زمان هایی که بدون برنامه های حرفه ای و یا مناطق زمانی مناسب هستند، برنامه های خود را به بهترین شکل ممکن هماهنگ کنند.

تعامل با ارزیابی های هفتگی، تکالیف گروهی و فردی، انجمن های گفتگو و ساعت های مجازی با استادان انجام می شود.

اضافه کردن ارزش به درجه LLM شما

برنامه آنلاین LLM حرفه ای شغلی امروز را با تجارب و تجربیات ویژه ای از تجار و حقوقدانان با تجربه که در ایالات متحده و در سرتاسر جهان در مورد برخی از مهمترین و مهم ترین موارد در زمینه مبارزه با مواد مخدر است، ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی همچنین "راهنمایی" را که از سالها تجربه تحقیق و تحقیق علمی گرفته شده است، منتشر می کنند.

درجه مورد نیاز

برای کسب LLM در قانون ضد کنونی جهانی، دانش آموزان باید 24 (فارغ التحصیل مدرسه حقوق ایالات متحده) و یا 26 (فارغ التحصیل مدرسه غیر آمریکایی) دوره اعتبار از دوره کار را کامل کند. این ساعت ها از دوره های مورد نیاز، محدود انتخابی، و پایان نامه، سمینار و یا نوشتن دوره برای انجام الزامات نوشتن LLM ساخته شده است.

دانش آموزانی که مدرک JD را در یک مدرسه حقوق ایالات متحده به اتمام رسانده اند، از قانون مقدمه ای بر قوانین ایالات متحده، 2 دوره اعتبار دریافت خواهند کرد. بنابراین، دانش آموزانی که از JD یک مدرسه حقوق ایالات متحده دریافت کرده اند باید 24 ساعت اعتبار برای دریافت درجه LLM را تکمیل کنند. دانش آموزانی که مدرک JD خود را در یک مدرسه حقوق ایالات متحده دریافت نکرده اند، باید 2 اعتبار لازم را در مقدمه ای در مورد قانون ایالات متحده به پایان برسانند و به همین ترتیب، 26 اعتبار ساعت برای دریافت مدرک لیسانس LLM دریافت می کنند.

دانش آموزان ممکن است در برنامه نیمه وقت LLM شرکت کنند.

تمام دانش آموزان باید سه سال از دوره آمادگی تحصیلات تکمیلی را به پایان برساند و حداقل دو دوره در هر ترم تحصیلی ثبت نام نمایند، مگر این که امتناع یا ترک نداشتن را اعطا کند. برای اینکه در برنامه LLM باقی بماند، دانش آموزان باید در پایان هر ترم یک بهار متوسط ​​میانگین نمره نمره متوسط ​​حداقل 2.33 را در مقیاس 4.33 ارائه دهند.

اعتبارات LLM در قانون تجارت و قوانین ضد انحصاری جهانی طراحی شده است برای تهیه و یا واجد شرایط دانش آموزانی که فارغ التحصیل مدرسه حقوق ایالات متحده برای شرکت در قانون در ایالات متحده و یا برای واجد شرایط بودن آنها را به گرفتن آزمون بار در ایالات متحده.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

درباره این دانشگاه

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence.

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence. اطلاعات محدود