Llm عمل حقوقی

عمومی

شرح برنامه

دانشکده حقوق ناتینگهام جایزه LLM (Master's Law) را برای افرادی که دارای شرایط قانونی حرفه ای هستند معرفی می کند. مدارک قانونی و حرفه ای (برای مثال، BPTC یا LPC و یا پیش سازهای آنها) خواهد شواهد یادگیری قبل مناسب و موفقیت، معادل دو سوم از جایزه LLM فراهم می کند. دانش آموزان پس از آن "بالا تا 'این نقاط اعتباری با یک پایان نامه یا مقاله انتشار، مورد مطالعه و تکمیل شده توسط آموزش از راه دور، برای به دست آوردن درجه LLM است.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

در پزشکان بازار کار قانونی طور فزاینده ای رقابتی ممکن است دریابید که داشتن یک مدرک تحصیلی اضافی، مدرک کارشناسی ارشد، خواهد آنها را به ایستادگی کردن از رقابت. LLM با حقوقی تمرین (DL) مدرک تحصیلی نه تنها شواهد اضافی از توان علمی خود را فراهم خواهد کرد اما دانش خود را از جنبه های خصوصی تر عمل حقوقی نیز به نمایش می گذارند.

LLM با حقوقی تمرین (DL) فراهم می کند 60 کارشناسی ارشد اعتبار است که، زمانی که با شواهدی از پیشرفت تحصیلی از اتمام موفقیت آمیز از BPTC یا LPC (یا معادل آن) ترکیب، به اعطای LLM منجر سطح.

آنچه شما مطالعه

این دوره معادل 600 ساعت مطالعه است و شامل یک کار ارزیابی قابل کنترل از یک پایان نامه سنتی یا تولید مقاله با کیفیت قابل انتشار است.

این دوره طراحی شده است تا امکان تکمیل عناصر اضافه را طی یک دوره 4 تا 24 ماهه فراهم کند. این اجازه می دهد دانش آموزان به انجام مطالعه بلافاصله پس از اتمام LPC و یا BPTC و تکمیل دوره به سرعت، اما نیز ارائه می دهد فریم هم قابل انعطاف تر برای تکمیل ماژول خود مطالعه.

این دوره فقط برای LPC فعلی و دانش آموزان BPTC است. کسانی که با موفقیت به اتمام LPC و BPTC (یا معادل آن) در هر زمان واجد شرایط برای پذیرش هستند. دوره خواهد شد بسیار جذاب به پزشکان عنوان آن را نیز ارضا نیازهای CPD.

شرایط ورود

  • متقاضیان باید با موفقیت به اتمام هم تمرین دوره حقوقی (LPC)، و یا نوار دوره های آموزشی حرفه ای (BPTC).
  • برنامه های کاربردی از اعضای دیگر مشاغل حقوقی نیز در نظر گرفته شود، برای مثال، ثبت اختراع وکلا و یا تجارت به عنوان وکلای.
  • متقاضیان قانونی از سایر حوزه های قضایی نیز واجد شرایط درخواست هستند.

ما این حداقل الزامات ورودی را مشخص می کنیم، اما ما به طور جداگانه بر توانایی شما برای استفاده از این درس ارزیابی خواهیم کرد. گاهی اوقات مکانها را براساس مدارک غیر استاندارد و تجربه صنعتی یا حرفه ای ارائه می دهیم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... اطلاعات بیشتر

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... اطلاعات محدود
ناتینگهام , نیجومگن + 1 بیشتر کمتر