close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ {Farsi:Field} مقایسه کنید 2021‏ MBAs ‏

MBA در حقوق یک درجه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با اخذ تخصص در حقوق است. برنامه های MBA در حقوق مناسب دانشجویانی است که علاقمند به قانون شرکت ها، کارآفرینی، مشاوره مدیریت یا کسب و کار و بازرگانی هستند. مزایای MBA در حقوق چیست… اطلاعات بیشتر

MBA در حقوق یک درجه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با اخذ تخصص در حقوق است. برنامه های MBA در حقوق مناسب دانشجویانی است که علاقمند به قانون شرکت ها، کارآفرینی، مشاوره مدیریت یا کسب و کار و بازرگانی هستند.

مزایای MBA در حقوق چیست؟

اخذ درجه MBA در حقوق مزایای متعددی در بر دارد. شایان ذکر است که دانش آموختگان برنامه های MBA در حقوق ممکن است به دلیل ماهیت دوگانه درجه تحصیلی حقوق خود از دوبرابر فرصت شغلی برخوردار باشند.  اخذ درجه MBA در حقوق تنها سه سال به طول می انجامد. بسیاری از دانشکده های حقوق فرصت های اخذ درجه MBA در حقوق به صورت آنلاین را نیز در اختیار دانشجویان قرار می دهند که به دانشجویان اجازه می دهد تا در حین تحصیل به کار خود ادامه دهند.

MBA در حقوق بازرگانی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

برنامه های MBA در حقوق ممکن است دوره هایی در حسابداری و امور مالی، بازاریابی، استراتژی، منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی، عملیات و توسعه پایدار به همراه دوره های اختیاری در حقوق کسب و کارو بازرگانی، داوری تجاری تطبیقی، قانون تجارت و قانون بانکداری را در بر گیرد.

الزامات MBA در حقوق بازرگانی چیست؟

متقاضیان برنامه درجه MBA در حقوق می بایست از یک برنامه تحصیلی کارشناسی مرتبط با نمرات بالا فارغ التحصیل شده باشند. در بعضی از دانشگاه ها متقاضیان می بایست از حداقل دو سال تجربه کاری در رشته خود قبل از ثبت نام در برنامه MBA در حقوق برخوردار باشند.

اخذ درجه MBA در حقوق بازرگانی چه میزان هزینه در بر دارد؟

هزینه های MBA در حقوق با توجه به دانشکده حقوق، شیوه تحصیل و کشور محل تحصیل متفاوت است. دانشجویان احتمالی این رشته می بایست شهریه، هزینه های دانشجویی، هزینه های زندگی و لوازم را در نظر داشته باشند. برخی از دانشکده های حقوق از دانشجویانی که برای دریافت بورسیه تحصیلی یا کمک های مالی واجد شرایط می باشند، حمایت می کنند. آنچه حائز اهمیت است این است که به منظور کسب اطلاعات در خصوص هزینه های درجه MBA در حقوق با دانشگاه ها تماس گرفته شود.

چرا درجه MBA در حقوق را به صورت آنلاین اخذ کنیم؟

دانشجویانی که نمی توانند به دانشگاه آمد وشد داشته باشند، یا در نظر دارند در رشته MBA در حقوق ادامه تحصیل دهند می توانند به برنامه MBA در حقوق آنلاین بپیوندند. دانشگاه های برتر در سراسر جهان MBA در حقوق آنلاین را ارائه می کنند که از همان کیفیت برنامه های حضوری برخوردار است.

نحوه ثبت نام در MBA در حقوق بازرگانی چیست؟

در صورتی که علاقمند به درجه حقوق هستید، لکن با رشته بازرگانی نیز در ارتباط می باشید، MBA در حقوق مناسب شماست. در زیر برنامه تحصیلی خود را جستجو کنید و با تکمیل فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
MBA
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Santa Clara University
سانتاکلارا, آمریکا

حقوق سانتا کلارا و دانشکده تجارت ترکی دو برنامه مدرک تحصیلی مشترک برای دانشجویان واجد شرایط حقوق ارائه می دهند. برنامه های مدرک مشترک JD / MBA و JD / MSIS به صورت برنامه های ت ... +

حقوق سانتا کلارا و دانشکده تجارت ترکی دو برنامه مدرک تحصیلی مشترک برای دانشجویان واجد شرایط حقوق ارائه می دهند. برنامه های مدرک مشترک JD / MBA و JD / MSIS به صورت برنامه های تمام وقت 3.5 تا 4 ساله طراحی شده اند. این برنامه ها فقط برای دانش آموزان دانشکده حقوق SCU و دانشکده بازرگانی Leavey است که برای شرکت در یکی از برنامه ها توسط هر دو مدرسه پذیرفته شده اند. دانشجویان رشته حقوق در اولین سال تحصیل در رشته حقوق باید به دانشکده بازرگانی Leavey مراجعه کنند. دانشجویان باید قبل از اینکه 45 واحد دانشکده حقوق را کامل کنند ، وارد برنامه شوند. برای دریافت اعتبار نسبت به مدرک JD از دوره هایی که در دانشکده بازرگانی گذرانده می شود ، دانشجویان باید 78 واحد دوره حقوق را گذرانده و در دو دوره از تکمیل مدرک بازرگانی باشند. -
MBA
انگلیسی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی