Filter
MBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ {Farsi:Field} مقایسه کنید 2019‏ MBAs ‏

MBA در حقوق یک درجه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با اخذ تخصص در حقوق است. برنامه های MBA در حقوق مناسب دانشجویانی است که علاقمند به قانون شرکت ها، کارآفرینی، مشاوره مدیریت یا کسب و کار و بازرگانی هستند.

مزایای MBA در حقوق چیست؟

اخذ درجه MBA در حقوق مزایای متعددی در بر دارد. شایان ذکر است که دانش آموختگان برنامه های MBA در حقوق ممکن است به دلیل ماهیت دوگانه درجه تحصیلی حقوق خود از دوبرابر فرصت شغلی برخوردار باشند.  اخذ درجه MBA در حقوق تنها سه سال به طول می انجامد. بسیاری از دانشکده های حقوق فرصت های اخذ درجه MBA در حقوق به صورت آنلاین را نیز در اختیار دانشجویان قرار می دهند که به دانشجویان اجازه می دهد تا در حین تحصیل به کار خود ادامه دهند.

MBA در حقوق بازرگانی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

برنامه های MBA در حقوق ممکن است دوره هایی در حسابداری و امور مالی، بازاریابی، استراتژی، منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی، عملیات و توسعه پایدار به همراه دوره های اختیاری در حقوق کسب و کارو بازرگانی، داوری تجاری تطبیقی، قانون تجارت و قانون بانکداری را در بر گیرد.

الزامات MBA در حقوق بازرگانی چیست؟

متقاضیان برنامه درجه MBA در حقوق می بایست از یک برنامه تحصیلی کارشناسی مرتبط با نمرات بالا فارغ التحصیل شده باشند. در بعضی از دانشگاه ها متقاضیان می بایست از حداقل دو سال تجربه کاری در رشته خود قبل از ثبت نام در برنامه MBA در حقوق برخوردار باشند.

اخذ درجه MBA در حقوق بازرگانی چه میزان هزینه در بر دارد؟

هزینه های MBA در حقوق با توجه به دانشکده حقوق، شیوه تحصیل و کشور محل تحصیل متفاوت است. دانشجویان احتمالی این رشته می بایست شهریه، هزینه های دانشجویی، هزینه های زندگی و لوازم را در نظر داشته باشند. برخی از دانشکده های حقوق از دانشجویانی که برای دریافت بورسیه تحصیلی یا کمک های مالی واجد شرایط می باشند، حمایت می کنند. آنچه حائز اهمیت است این است که به منظور کسب اطلاعات در خصوص هزینه های درجه MBA در حقوق با دانشگاه ها تماس گرفته شود.

چرا درجه MBA در حقوق را به صورت آنلاین اخذ کنیم؟

دانشجویانی که نمی توانند به دانشگاه آمد وشد داشته باشند، یا در نظر دارند در رشته MBA در حقوق ادامه تحصیل دهند می توانند به برنامه MBA در حقوق آنلاین بپیوندند. دانشگاه های برتر در سراسر جهان MBA در حقوق آنلاین را ارائه می کنند که از همان کیفیت برنامه های حضوری برخوردار است.

نحوه ثبت نام در MBA در حقوق بازرگانی چیست؟

در صورتی که علاقمند به درجه حقوق هستید، لکن با رشته بازرگانی نیز در ارتباط می باشید، MBA در حقوق مناسب شماست. در زیر برنامه تحصیلی خود را جستجو کنید و با تکمیل فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

MBA ما در قانون کسب و کار دانش آموزان فراهم می کند با دانش پایه و درک کسب و کار و با توانایی به تخصص در افراد قانون در طول دوره دوم. ... [+]

‏ MBA حقوق ، 2019‏. MBA @ BGS از £ 2500

MBA در قانون کسب و کار

MBA ما در قانون کسب و کار دانش آموزان فراهم می کند با دانش پایه و درک کسب و کار و با توانایی به تخصص در افراد قانون در طول دوره دوم. ترم دوم دانش آموزان را قادر خواهد برای به دست آوردن درک درستی از وضعیت حقوقی و نظریه در این بخش کسب و کار و توانایی به تدوین و فرموله هر دو استدلال شفاهی و کتبی در کسب و کار موضعی صادر و قانون است. ... [-]

بریتانیا Birmingham
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی