Filter
MLS
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید ‏ {lawstudies-mls:singular} ، مطالعات حقوق اقتصادی

استاد مطالعات حقوقی، یک مدرک تحصیلی در سطح تحصیلات عالی است که اغلب برای دانش پژوهانی که قبلا مدرک لیسانس را کسب کرده اند، ارائه می شود. به عنوان یک درجه غیر حرفه ای حقوقی، شرکت کنندگان را برای انجام نشست آماده نمی کند. اکثر برنامه های MLS یک یا دو سال گذشته هستند.

MLS در مطالعات حقوق اقتصادی چیست؟ این یک برنامه دانشگاهی است که به جنبه های قانونی و اقتصادی کسب و کار نگاه می کند. برخی برنامه ها ممکن است تمرکز جغرافیایی مانند ایالات متحده یا اروپا داشته باشند. دانش آموزان ممکن است بتوانند تمرکز را انتخاب کنند یا مدرسه بتواند تصمیم بگیرد که چه چیزی است. اکثر برنامه های MLS دوره های مورد نیاز را دارند اما در هر مدرسه می توانند متفاوت باشند. یک برنامه مطالعات قانونی اقتصادی ممکن است دوره هایی شبیه به قانون تجارت خارجی، جنبه های اقتصادی سازمان تجارت، قانون شرکت و بازارهای سرتاسری بین المللی باشد.

این نوع آموزش می تواند به شرکت کنندگان کمک کند تا درک فرهنگی، مهارت های ارتباطی و توانایی تفکر انتقادی را ایجاد کنند. با این مهارت های بهبود یافته، دانش آموزان ممکن است متضرر شغلی جذاب تر شوند. بعضی افراد ممکن است حتی بتوانند از این مهارت ها برای بهبود زندگی روزمره خود استفاده کنند.

هزینه یک استاد مطالعات حقوقی اغلب به مدرسه، محل سکونت و برنامه بستگی دارد. هزینه تحصیل ممکن است حتی در سال های مختلف در برخی از دانشگاه ها متفاوت باشد. متقاضیان میتوانند به طور مستقيم با ​​مدرسه تماس مستقيم داشته باشند.

MLS در مطالعات حقوق اقتصادی می تواند فارغ التحصیلان را برای حرفه های مختلف آماده کند. در حالیکه اکثر دانش آموزانی که این آموزش را ندارند وکیل می شوند، بعضی از آنها می توانند به مدرک حرفه ای خود بازگردند. شرکت کنندگان دیگر می توانند نیروی کار را به عنوان مشاوران اقتصادی، محققان تجاری، مذاکره کنندگان، واسطه ها و سیاست گذاران وارد کنند. شغل دقیق موجود، البته بستگی به سایر تحصیلات شاگردان و سابقه کار قبلی دارد.

شما ممکن است بتوانید در یک برنامه MLS در دانشگاه های سراسر جهان ثبت نام کنید. بعضی ها ممکن است حتی دوره های آنلاین داشته باشند که به شما اجازه می دهد بدون اینکه جایی زندگی می کنید مشارکت کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات حقوق اقتصادی

Loyola Law School Online

به ما آنلاین استاد حقوق مالیات (MT) بپیوندید ، و براساس اخبار ایالات متحده ، رتبه سوم برنامه قانون مالیات آنلاین را در کشور کسب کنید ... [+]

بر اساس قانون ماورالطبیعه آنلاین، قانون شماره 3 مالیات بر درآمد آنلاین در کشور بر اساس اخبار ایالات متحده قرار گرفت

شما مهارتهای خود را فراتر از حسابداری گسترش خواهید داد ، درک عمیقی از قانون مالیات کسب خواهید کرد و مستقیماً با اساتید متعهد ، از جمله برخی از استادان معتبر مالیات در کشور ، کار می کنید.

این برنامه انتخابی مستلزم آموزش درست حقوق مالیاتی برای دانش آموزان بدون مدرک قانونی است. از یک جامعه حمایتی و فرصت های یادگیری بهره مند شوید و تنها دو سال تحصیل کنید.... [-]

آمریکا Los Angeles
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی