MSL در تدارکات دولتی

عمومی

شرح برنامه

از سال 1960 ، GW یک برنامه درسی دقیق را ارائه می دهد که شامل دامنه بین رشته های آموزش تدارکات دولتی باشد. امروز ، خرید سالانه دولت فدرال از خدمات ، تجهیزات و ساخت و سازها بیش از 500 میلیارد دلار درآمد دارد. تدارکات دولت ایالتی و محلی به میزان قابل توجهی در خریدهای دولتی و فرصت های قانونی مرتبط با آن افزوده است. هرچه بازار جهانی سیال تر و یکپارچه تر می شود ، دانش خریدهای عمومی بین المللی و مقایسه ای به طور فزاینده ای حیاتی می شود. تحول سازمان تجارت جهانی گفتگوی تازه ای را درباره نقش تدارکات عمومی برای کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته آغاز کرده است. ارائه دوره های متنوع و اعضای هیئت علمی تمام وقت و تخصصی ما به رهبران و سیاست گذاران آینده در جامعه تحصیل در اینجا و خارج از کشور قدرت می بخشد.

قانون GW زادگاه رشته قانون تدارکات دولتی است. اعضای برجسته دانشکده ما به عنوان رهبران اندیشه در این زمینه شناخته می شوند ، بورسیه هایی ارائه می دهند که نحوه تفکر جهان و گفتگو در مورد خریدهای عمومی را تغییر می دهد. برنامه درسی تجربی و مبتنی بر عمل ما دانشجویان را برای خواسته های یک عمل پیچیده قانون خرید تهیه می کند. ما برای وکلا در آموزش ، وکلا و غیر وکلا با تجربه در زمینه تدارکات دولتی ، درجه های بی نظیری را ارائه می دهیم.

دوره های آموزشی در این بخش عملی مجموعه قوانینی را تنظیم می کند که طی آن دولت فدرال با طرف های خصوصی قرارداد می بندد و بر اجرای آن قراردادها نظارت می کند. Contract Contracts یک دوره نظرسنجی یک ترم برای دانشجویانی است که به دنبال یک نمای کلی از قانون در این زمینه هستند. کسانی که یک دوره مطالعه دقیق تر را ترجیح می دهند می توانند در عوض تشکیل توافق نامه های دولت و عملکرد قراردادهای دولتی را انتخاب کنند. دوره های پیشرفته در این زمینه شامل مجموعه ای از سمینارها است که برای درک بهتر دانش آموزان از نحوه کار سیستم های تدارکات ، چه در ایالات متحده و چه در خارج از کشور ، و دوره های موضوعات برگزیده طراحی شده برای ارائه دیدگاه های مختلف دانشجویان در مورد موضوعات در حال ظهور در قانون ، طراحی شده است.

MSL GW Law به شما کمک می کند تا تقاضای فزاینده ای را برای افراد غیر وکلا درنظر بگیرید تا با روش های زیادی که صنعت بر صنعت تأثیر می گذارد آشنا شوند. برنامه MSL برای افراد حرفه ای در نظر گرفته شده است که علاقه ای به کسب مدرک حقوق یا وکالت ندارند اما در مشاغلی کار می کنند که آگاهی از قانون در آنها مهم است. دانش به دست آمده می تواند آمادگی شغلی یا پیشرفت حرفه ای را افزایش دهد.

چه کسی می تواند سود ببرد؟

 • افسران امور فدرال یا دولت
 • روزنامه نگاران
 • مشاوران
 • شاهدان خبره ای که قبل از ادارات دولتی شهادت می دهند
 • افسران مطابقت
 • متخصصان تدارکات
 • تحلیلگران سیاست
 • دیگران که به دنبال بینش حقوقی در مشاغل مرتبط هستند

از یک برنامه درسی متنوع و انعطاف پذیر لذت ببرید

با داشتن یک برنامه درسی دقیق اما قابل کنترل ، برنامه MSL به دانشجویان این انعطاف پذیری را می دهد تا بتوانند از طریق آنها یک دوره آموزشی را به تنهایی متناسب با نیازهای آنها طراحی کنند.

دوره های اجباری - 11 اعتبار

دوره های انتخابی - 13 اعتبار (برای انتخاب از این نمونه نماینده)
 • شکل گیری قراردادهای دولتی (6502) - 3 اعتبار
 • عملکرد قراردادهای دولتی (6503) - 3 اعتبار
 • مبارزه با فساد و انطباق (6511) - 2 اعتبار
 • هزینه قراردادهای دولتی و قیمت گذاری (6506) - 2 اعتبار
 • نوشتن پیشرفته (65xx) - 1 اعتبار

 • طرفداری از قراردادهای دولتی (6505) - 3 اعتبار
 • تدارکات عمومی تطبیقی (6508) - 2 اعتبار
 • سمینار تدارکات دولتی و محلی (6509) - 2 اعتبار
 • سمینار اصلاحات خرید (6509) - 2 اعتبار
 • سمینار پیمانکاری دولت خارجی (6509) - 2 اعتبار
 • سمینار تدارکات دولتی حقوق مالکیت معنوی (6512) - 2 اعتبار
 • قانون کمک های مالی فدرال (6514) - 2 اعتبار
 • تدارکات در توسعه بین المللی (6516) - 2 اعتبار

به فارغ التحصیلان مدرک MSL اعطا می شود ، با یک نشان در مورد منطقه تمرکز آنها.

با سرعت خود بیاموزید

برای اطمینان از حداکثر انعطاف پذیری ، این برنامه می تواند دانشجویان تمام وقت علاقه مند به تکمیل مدرک را در یک سال و دانشجویان نیمه وقت را که ممکن است مایل به گذراندن یک یا دو دوره در یک ترم یا جلسه تابستان باشند ، در صورت ارائه کار دوره مربوطه ، در خود جای دهد. همه دانشجویان ثبت نام شده دوره های خود را در دانشگاه Foggy Bottom ، در کنار دانشجویان JD و LLM می گذرانند و بدین ترتیب از تجربیات اعضای هیئت علمی ، متخصصین حقوقی تازه کار و پزشکان باتجربه بهره مند می شوند.

به قلب پایتخت ملت دسترسی پیدا کنید

همه دانشجویان از موقعیت بی نظیر GW Law در قلب واشنگتن دی سی ، روبروی صندوق بین المللی پول و بانک جهانی ، دو بلوک از شرکت های حقوقی شناخته شده بین المللی در خیابان K ، سه بلوک با وزارت امور خارجه ایالات متحده و با مترو دور از دیوان عالی کشور و تعداد زیادی آژانس غیر دولتی و سیاستی. دانشجویان ما به طور معمول با کارآموزان و سیاست گذاران سطح بالا از آن م institutionsسسات مجاور در دوره های کارآموزی ، خارج از کشور ، سایر فرصت های داوطلبانه و میزبان سخنرانی ها و برنامه های به موقع در مورد مسائل روز روز ارتباط برقرار می کنند.

پذیرش MSL

MSL GW Law به شما کمک می کند تا تقاضای فزاینده ای را برای افراد غیر وکلا درنظر بگیرید تا با روش های زیادی که صنعت بر صنعت تأثیر می گذارد آشنا شوند. برنامه MSL برای افراد حرفه ای در نظر گرفته شده است که علاقه ای به کسب مدرک حقوق یا وکالت ندارند اما در مشاغلی کار می کنند که آگاهی از قانون در آنها مهم است. دانش به دست آمده می تواند آمادگی شغلی یا پیشرفت حرفه ای را افزایش دهد.

مقررات ورود

متقاضیان MSL باید دارای مدرک لیسانس یا معادل آن باشند و حداقل سه تا پنج سال تجربه حرفه ای مربوط به منطقه تمرکز خود داشته باشند ، همانطور که توسط مدیران برنامه و روسای برجسته ارزیابی می شود. دانشجویانی که مدرک کارشناسی خود را از مدرسه غیر آمریکایی کسب کرده اند که انگلیسی زبان تدریس در آن نیست ، لازم است حداقل شرایط آزمون زبان را داشته باشند. متقاضیان همچنین باید توصیه نامه های قوی از کسانی داشته باشند که بتوانند در مورد ماهیت کار خود و سود MSL در پیشرفت شغلی خود به تفصیل اظهار نظر کنند.

برنامه آنلاین

دانشجویان MSL در تدارکات دولتی MSL این امکان را دارند که مدرک را کاملاً بصورت آنلاین تکمیل کنند. این گزینه فقط برای تدارکات دولتی MSL در دسترس است. روند درخواست همان است که در زیر توضیح داده شده است. برای انتخاب مطالعه آنلاین ، هنگام درخواست گزینه "آنلاین" را انتخاب کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. اطلاعات محدود