توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

LLM بین المللی قوانین شرکت و تجاری برای فارغ التحصیلان قانون و حرفه ای که مایل به توسعه تخصص تخصص حقوقی مورد نیاز در اقتصاد جهانی امروز طراحی شده است.

اهمیت مرزهای ملی در حال کاهش است و شناخت جامع از قانون تجارت بین المللی و روابط تجاری بسیار مهم است. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا یک درک عمیق از قانون و مقرراتی که فعالیت های تجاری و تجاری را در سراسر مرزهای ملی کنترل می کند، فراهم کند.

این فرصت را به شما فرصت می دهد تا منافع خصوصی و عمومی قوانین قانونی مورد نیاز برای اداره اقتصاد جهان را بازتاب دهید. این برنامه با هدف آماده سازی شما برای پاسخ دادن به طبیعت در حال تغییر و پویایی روابط حقوقی بین شرکت ها، افراد و دولت ها است.

به عنوان بخشی از مطالعه خود، یک پایان نامه مهم است و این به شما این امکان را می دهد تا مهارت های تحقیقاتی خود را افزایش دهید، همانطور که تحقیق دقیقی را در حوزه انتخابی خود انجام می دهید.

چگونه مطالعه میکنید

LLM به دانشآموزان فرصت میدهد که منافع خصوصی، شرکتی و عمومی قوانین قانونی لازم برای اداره اقتصاد جهانی را با ماژولهای قانون تجارت بینالمللی (شامل تجارت بینالمللی و فروش کالاهای بینالمللی)، حقوق بینالمللی خصوصی و عمومی قوانین مربوط به بازار داخلی اتحادیه اروپا و سازمان تجارت جهانی در میان دیگران است.

تماس و مستقل مطالعه

این برنامه توسط سمینارهای دو ساعته، یکبار در هفته، در هر ماژول تحویل داده می شود. آماده سازی گسترده برای هر سمینار ضروری است.

مطالعه سطح تحصیلات تکمیلی شامل سهم قابل توجهی از مطالعات مستقل و بررسی مواد مورد بحث در سخنرانی ها و سمینارها می باشد. به عنوان یک راهنمایی عمومی، برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که دانش آموزان دو تا سه ساعت در مطالعه مستقل صرف شوند.

چگونه ارزیابی می شود

همه ماژول ها با تکالیف نوشته شده ارزیابی می شوند. همچنین لازم است که یک نوشته محوری را بنویسید. هیچ معاینه ای وجود ندارد، نوشته شده یا دهانی.

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

شرایط ورود

کلاس اول یا دوم درجه یک در یک موضوع مربوطه را جشن می گیرد.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی March 5, 2019
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,600 GBP
دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 8،600 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019