PG Dip تجارت بین المللی و قانون تجاری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دوره PG Dip ما تجارب بین المللی تجارت و تجاری * ارائه می دهد یک مدارک پیشرفته است که طراحی شده برای ایجاد دانش خود را از ماژول PG Cert برنامه و همچنین معرفی مهارت های تحقیق و تحقیق حقوقی، حمل و نقل کالاهای بین المللی، قوانین بین المللی خصوصی، قانون مالکیت معنوی و حل اختلاف تجاری بین المللی.

قانون موضوعی به طور گسترده ای شناخته شده و بسیار مورد احترام است و دانش کسب شده در قانون PG Dip ما تجارت بین المللی و قانون بازرگانی فرصت های زیادی را برای شما فراهم می کند تا حرفه ای خود را حرفه ای در سطح بالا در یک شرکت بین المللی، شرکت چند ملیتی یا سازمان دولتی گسترش دهید.

* تاریخ شروع این دوره هنوز مورد تایید دانشگاه است. در صورتی که تایید توسط تاریخ شروع دوره شما داده نشود، یک تاریخ جایگزین ارائه خواهد شد یا بازپرداخت کامل داده می شود.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط آموزشی مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. ارزیابی حقوق بین الملل تجاری و تجارتی PG Dip براساس ترکیبی از دوره های آموزشی نوشته شده است.

شما همیشه از ابتدای برنامه خود در مورد شرایط فعلی فعلی خود مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

دانش حقوقی که از قانون تجارت بین الملل PG Dip منعقد شده است می تواند شما را برای نقش در یک شرکت بین المللی حقوق، شرکت های چند ملیتی یا سازمان های دولتی آماده کند.

وکلای واجد شرایط یا متخصصین حقوقی همچنین قادر خواهند بود از مهارت و دانش حاصل از مطالعه این دوره برای رعایت الزامات حرفه ای توسعه حرفه ای مداوم خود (CPD) استفاده کنند.

شرایط ورود:

دو مسیر ورودی موجود برای این دوره هیجان انگیز وجود دارد: مسیر ورود علمی و مسیر ورود به محل کار.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

اگر در PG Dip ما ثبت نام تجارت بین المللی و تجاری قانون، اما تصمیم بگیرید که یادگیری آنلاین برای شما نیست، ما اجازه خواهد داد که شما را در 21 روز از تاریخ شروع اعلام شده در نامه پیشنهاد خود را برداشت. اگر سپرده اولیه را قبل از پرداخت هزینه کرده اید، یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر