Pg cert تجارت بین المللی و قانون تجاری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما صفحه CERT تجارت بین المللی و حقوق تجارت دوره * آنلاین را می توان به عنوان یک مدرک مستقل به دست آورد و یا به عنوان یک سنگ پله به سمت LLM کامل ما استفاده می شود. البته دانش آموزان را قادر می سازد به کشف مناطق مانند قانون سازمان تجارت جهانی، قانون رقابت بین المللی، و فروش بین المللی کالا.

قانون یک موضوع به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده و بسیار مورد احترام است و شناخت ما PG بزنید تجارت بین المللی به دست آورد و قانون تجارت باز خواهد شد تا فرصت های بسیاری را برای شما به توسعه حرفه خود را یک حرفه ای در سطح بالا در یک شرکت حقوقی بین المللی، شرکت های چند ملیتی و یا سازمان دولتی.

* تاریخ شروع این دوره هنوز مورد تایید دانشگاه است. در صورتی که تایید توسط تاریخ شروع دوره شما داده نشود، یک تاریخ جایگزین ارائه خواهد شد یا یک بازپرداخت کامل داده می شود.

روش های تدریس و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از محیط آموزشی مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. سیستم آهنگ و مدیریت فرایند یادگیری در زمان واقعی و شما فراهم می کند با دسترسی فوری به مواد یادگیری خود را.

این اجازه می دهد تا هر دو پلت فرم یادگیری دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی را و شما می توانید برای گوش دادن، و مشاهده، سخنرانی زندگی می کنند و سمینارها از طریق اینترنت.

شما طول دوره خود را با یک مشاور اختصاصی دانشجو حمایت و این فرصت را به طور منظم با دانشجویان و معلم خود را در تعامل است.

ارزیابی

ما یک رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ کنند. ارزیابی برای قانون PG بزنید تجارت بین المللی و تجاری خواهد شد در ترکیبی از دوره نوشته شده است.

چشم انداز شغلی

ما به بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص یافته است. دوره های آنلاین ما به شما این فرصت برای بهبود چشم انداز شغلی خود را و پتانسیل درآمد با ترکیبی از مهارت های کلیدی که به طور مستقیم به محل کار انتقال می دهد.

دانش قانونی به دست آمده از قانون PG بزنید تجارت بین المللی و تجاری می تواند شما را برای یک نقش در یک شرکت حقوقی بین المللی، شرکت های چند ملیتی و یا سازمان دولتی آماده کند.

وکلاء واجد شرایط و یا وکلای دادگستری نیز قادر به استفاده از مهارت ها و دانش به دست آمده از مطالعه به مرحله ادامه توسعه حرفه ای (CPD) مورد نیاز سالانه خود خواهد بود.

شرایط ورود:

دو راه ورود موجود برای این البته هیجان انگیز وجود دارد: مسیر ورود علمی و مسیر ورود باز است.

21 روز ضمانت برگشت پول

اگر شما در مورد قانون PG بزنید تجارت بین المللی و تجاری ما ثبت نام اما تصمیم بگیرد که آموزش آنلاین برای شما نیست، ما به شما اجازه ظرف مدت 21 روز از تاریخ شروع اظهار داشت در نامه پیشنهاد خود را برداشت. اگر شما یک جبهه اولیه سپرده تا پرداخت کرده اند، شما را به بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر