Filter
SJD
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید 2‏ {lawstudies-sjd:singular} و سیاست

پس از کسب مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد، می توانید تصمیم بگیرید که یک SJD یا دکتر علوم قانونی را دنبال کنید. این مدرک کارشناسی ارشد بر روی تحقیقات حقوقی متمرکز است و میتواند برای سالها طول بکشد.

به طور خاص، SJD در سیاست چیست؟ این درجه پیشرفت می تواند در چگونگی ایجاد و یا حمایت از سیاست ها و یا چگونگی بازنویسی سیاست های موجود برای اخلاقیات بیشتر و به وضوح درک شود. برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، شما نیاز به LLM، مدرک کارشناسی ارشد در حقوق و یا یک گواهینامه معادل با تعدادی از تجربه کار قانونی است. تکمیل SJD نیازمند تحقیق و خواندن بیشتری نسبت به دوره های آموزشی است که به منظور آماده سازی شما برای دفاع از پایان نامه یا پایان نامه به کمیته اعضای هیات علمی است.

برخی از مهارت هایی که می توانید در طول یک برنامه SJD بدست آورید عبارتند از سخنرانی عمومی، ارتباطات و استحکام. صحبت های عمومی و ارتباطات می تواند در موقعیت های اجتماعی و روابط جعلی کمک کند. قاطعیت می تواند به شما در رفع موانع زندگی کمک کند.

برای کسب SJD، شما باید برای کتاب ها، ثبت نام، مسافرت، غذا و مسکن هزینه کنید. شما می توانید با گرفتن برخی از کلاس های آنلاین یا خرید کتاب های درسی مورد استفاده، صرفه جویی کنید.

مقدار تحقیقاتی که شما در حین پیگیری SJD انجام می دهید، معمولا شما را برای انجام تحقیقات بیشتر آماده می کند، یا در یک محیط قانونی یا به عنوان استاد دانشگاهی. آگاهی عمیق از شیوه های سیاست گذاری همچنین می تواند شما را برای مقامات عالی رتبه در یک سازمان نظارتی یک دولت یا شرکت بزرگ تعریف کند. برخی از عناوین شغلی که می توانید جستجو کنید عبارتند از: رئیس عملیات نظارتی، مشاور حقوقی بین المللی و رئیس هیات اخلاقی.

برای پیدا کردن مدرسه مناسب برای شما، در جایی که می خواهید در زمان کار بر روی درجه خود زندگی کنید، در نظر بگیرید. یکی دیگر از عوامل که می تواند انتخاب های شما را محدود کند، منطقه ای است که می خواهید در آن متمرکز شوید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درسیاست

UConn School of Law

امثال به SJD برنامه برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرف ... [+]

LLM با به برنامه SJD برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرفته شده. نامزدهای پذیرفته به برنامه باید توانایی انجام تحقیقات دانشگاهی یا حرفه ای پایدار و اصلی در سطح فکری بالا، منجر به ارائه یک پایان نامه دکترا دارند.

با معدودی موارد استثنا، ما بعید است اعتراف به بیش از یک یا دو نامزد در هر سال تحصیلی، به منظور حصول اطمینان توجه کافی برای این کار خواستار از اتمام موفقیت آمیز یک پایان نامه دکترا هستند. در ارائه پذیرش تصمیمات، اولویت را به امثال خود دانشکده حقوق داده فارغ التحصیلان، اگر چه برنامه های کاربردی از نامزدهای خارجی استقبال می شود.... [-]

آمریکا هارتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Suffolk University Law School

دکتر حقوقی علوم (SJD) درجه یک پست LL.M. است درجه است که پس از تکمیل از پایان نامه در عمق، انتشار با کیفیت، که باعث می شود سهم اصلی و خلاق به ادبیات حقوقی تعلق می گیرد. ... [+]

دکتر حقوقی علوم (SJD) درجه یک پست LL.M. است درجه است که پس از تکمیل از پایان نامه در عمق، انتشار با کیفیت، که باعث می شود سهم اصلی و خلاق به ادبیات حقوقی تعلق می گیرد. نامزد SJD باید در محل اقامت برای یک سال تحصیلی که در طی آن زمان او / او باید با رئیس کمیته خود را به صورت منظم (حداقل یک بار در هر ماه) به بحث در مورد پیشرفت نامزد 'ها و آینده مراحل در پژوهش ملاقات شود روند. نامزد باید به صورت دوره ارائه پیش نویس نوشته شده است به صندلی کمیته برای بررسی، نظر، و تجدید نظر. داوطلبان همچنین باید به صورت دوره در نوشتن پیشرفت مشورت دیگر از اعضای کمیته برای مشاوره تحقیق و بازخورد. بعد از دوره در محل اقامت، نامزد SJD ممکن است خود یا تحقیق خود را به دور از مدرسه قانون ادامه خواهد داد. در طول این زمان، نامزد SJD باید برای برقراری ارتباط به طور منظم با رئیس کمیته خود ادامه (به عنوان مثال، چندین بار در هر ترم) به بحث در مورد دانش آموز 'پیشرفت و مراحل آینده در روند پژوهش. نامزد SJD باید گزارش پیشرفت نوشته شده هر ترم هر دو در حالی که در محل اقامت و در حالی که به دور از مدرسه قانون ارائه،. حضور در کلاس ها، برنامه ها، و یا کنفرانس های مربوط به نامزد پژوهش 'ها ممکن است توصیه می شود و یا مورد نیاز رئیس کمیته. نامزد SJD ممکن است دوره های JD با تصویب دانشیار رئیس... [-]

آمریکا بوستون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی