Filter
SJD
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید 2‏ {lawstudies-sjd:singular} و مطالعات حقوق اداری

اختصار برای دکتر علوم قانونی، SJD، از نام لاتین آن، Scientiae Juridicae Doctor می آید. این مدرک قانونی پیشرفته برای افرادی است که لیسانس یا استاد حقوق را به پایان رسانده اند. به دست آوردن این درجه نیاز به زمان قابل توجهی و پژوهش.

بنابراین، در هر حال، SJD در مطالعات اداری اداری چیست؟ این درجه پس از اینکه شما به اندازه کافی مطالعاتی را برای نوشتن و دفاع از یک نشریه با کیفیت منتشر کردید، اعطا می شود. اگر بخواهید این موضوع را مطالعه کنید، به مسیر معمولی کلاسهای نشستن نمیروی. در عوض، شما یک مشاور دارید که به راهنمایی مطالعات شما کمک می کند. در بعضی از مدارس، این مشاور همچنین به عنوان کمیته صندلی نامیده می شود، و او برای دفاع از پایاننامه شما حضور خواهد داشت.

برخی از مهارت های مهم زندگی برای این درجه، از جمله سازمان، استقامت و درک خواندن ضروری است. شما می توانید سازماندهی و استقامت را به کارهای روزانه خود بسپارید تا زمان صرفه جویی کنید و کارآیی بیشتری داشته باشید، در حالی که در هنگام خرید یک قرارداد کتبی مفید است.

SJD برای سالها طول می کشد سالهاست که می تواند هر ساله به کل هزینه اضافه کند. به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد، شما ممکن است برای کمک مالی یا کمک هزینه تحصیلی واجد شرایط باشید. مدارس تماس با ارائه درجه خود را برای پیدا کردن بیشتر.

یک SJD یک درجه همه کاره است که می تواند شما را برای مشاغل مختلف آماده کند. یکی از تصمیماتی که شما باید بدانید این است که آیا به دنبال حرفه ای در دانشگاه باشید. به عنوان یک دکترای حقوقی، این درجه می تواند شما را در سطح دانشگاه تدریس کند. SJD همچنین می تواند شما را برای مشاغل خارج از دانشگاه، مانند افسر افسر یا وکیل کلی، واجد شرایط بداند.

کلاس های اداری در بسیاری از کشورها و حتی در اینترنت یافت می شود. فهرستی از چیزی که میخواهید از یک مدرسه بخواهید برای کمک به جستجوی خودتان بیشتر کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درمطالعات حقوق اداری

UConn School of Law

امثال به SJD برنامه برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرف ... [+]

LLM با به برنامه SJD برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرفته شده. نامزدهای پذیرفته به برنامه باید توانایی انجام تحقیقات دانشگاهی یا حرفه ای پایدار و اصلی در سطح فکری بالا، منجر به ارائه یک پایان نامه دکترا دارند.

با معدودی موارد استثنا، ما بعید است اعتراف به بیش از یک یا دو نامزد در هر سال تحصیلی، به منظور حصول اطمینان توجه کافی برای این کار خواستار از اتمام موفقیت آمیز یک پایان نامه دکترا هستند. در ارائه پذیرش تصمیمات، اولویت را به امثال خود دانشکده حقوق داده فارغ التحصیلان، اگر چه برنامه های کاربردی از نامزدهای خارجی استقبال می شود.... [-]

آمریکا هارتفورد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Suffolk University Law School

دکتر حقوقی علوم (SJD) درجه یک پست LL.M. است درجه است که پس از تکمیل از پایان نامه در عمق، انتشار با کیفیت، که باعث می شود سهم اصلی و خلاق به ادبیات حقوقی تعلق می گیرد. ... [+]

دکتر حقوقی علوم (SJD) درجه یک پست LL.M. است درجه است که پس از تکمیل از پایان نامه در عمق، انتشار با کیفیت، که باعث می شود سهم اصلی و خلاق به ادبیات حقوقی تعلق می گیرد. نامزد SJD باید در محل اقامت برای یک سال تحصیلی که در طی آن زمان او / او باید با رئیس کمیته خود را به صورت منظم (حداقل یک بار در هر ماه) به بحث در مورد پیشرفت نامزد 'ها و آینده مراحل در پژوهش ملاقات شود روند. نامزد باید به صورت دوره ارائه پیش نویس نوشته شده است به صندلی کمیته برای بررسی، نظر، و تجدید نظر. داوطلبان همچنین باید به صورت دوره در نوشتن پیشرفت مشورت دیگر از اعضای کمیته برای مشاوره تحقیق و بازخورد. بعد از دوره در محل اقامت، نامزد SJD ممکن است خود یا تحقیق خود را به دور از مدرسه قانون ادامه خواهد داد. در طول این زمان، نامزد SJD باید برای برقراری ارتباط به طور منظم با رئیس کمیته خود ادامه (به عنوان مثال، چندین بار در هر ترم) به بحث در مورد دانش آموز 'پیشرفت و مراحل آینده در روند پژوهش. نامزد SJD باید گزارش پیشرفت نوشته شده هر ترم هر دو در حالی که در محل اقامت و در حالی که به دور از مدرسه قانون ارائه،. حضور در کلاس ها، برنامه ها، و یا کنفرانس های مربوط به نامزد پژوهش 'ها ممکن است توصیه می شود و یا مورد نیاز رئیس کمیته. نامزد SJD ممکن است دوره های JD با تصویب دانشیار رئیس... [-]

آمریکا بوستون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی