LAWSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 2‏ {lawstudies-sjd:singular} را مطالعات حقوق اداری

اختصار برای دکتر علوم قانونی، SJD، از نام لاتین آن، Scientiae Juridicae Doctor می آید. این مدرک قانونی پیشرفته برای افرادی است که لیسانس یا استاد حقوق را به پایان رسانده اند. به دست آوردن این درجه نیاز به زمان قابل توجهی و پژوهش.

بنابراین، در هر حال، SJD در مطالعات اداری اداری چیست؟ این درجه پس از اینکه شما به اندازه کافی مطالعاتی را برای نوشتن و دفاع از یک نشریه با کیفیت منتشر کردید، اعطا می شود. اگر بخواهید این موضوع را مطالعه کنید، به مسیر معمولی کلاسهای نشستن نمیروی. در عوض، شما یک مشاور دارید که به راهنمایی مطالعات شما کمک می کند. در بعضی از مدارس، این مشاور همچنین به عنوان کمیته صندلی نامیده می شود، و او برای دفاع از پایاننامه شما حضور خواهد داشت.

برخی از مهارت های مهم زندگی برای این درجه، از جمله سازمان، استقامت و درک خواندن ضروری است. شما می توانید سازماندهی و استقامت را به کارهای روزانه خود بسپارید تا زمان صرفه جویی کنید و کارآیی بیشتری داشته باشید، در حالی که در هنگام خرید یک قرارداد کتبی مفید است.

SJD برای سالها طول می کشد سالهاست که می تواند هر ساله به کل هزینه اضافه کند. به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد، شما ممکن است برای کمک مالی یا کمک هزینه تحصیلی واجد شرایط باشید. مدارس تماس با ارائه درجه خود را برای پیدا کردن بیشتر.

یک SJD یک درجه همه کاره است که می تواند شما را برای مشاغل مختلف آماده کند. یکی از تصمیماتی که شما باید بدانید این است که آیا به دنبال حرفه ای در دانشگاه باشید. به عنوان یک دکترای حقوقی، این درجه می تواند شما را در سطح دانشگاه تدریس کند. SJD همچنین می تواند شما را برای مشاغل خارج از دانشگاه، مانند افسر افسر یا وکیل کلی، واجد شرایط بداند.

کلاس های اداری در بسیاری از کشورها و حتی در اینترنت یافت می شود. فهرستی از چیزی که میخواهید از یک مدرسه بخواهید برای کمک به جستجوی خودتان بیشتر کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درمطالعات حقوق اداری Filter

دکترای علوم قضایی (SJD)

Suffolk University Law School
SJD
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
02 مارس 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مدرک دکترای علوم فقه (SJD) یک مدرک LL.M است. مدرکی که پس از اتمام پایان نامه عمیق و با کیفیت از نشریه ، که به ادبیات حقوقی کمک می کند ، اهدا می شود. ...

اطلاعات بیشتر

امثال به SJD

康涅狄格大学
SJD
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

امثال به SJD برنامه برای افرادی که شواهد بالقوه علمی برتر نشان داده اند و که در درگیر، و یا در صدد هستند تا کارهای دانشگاهی و علمی، خدمات دولت، و یا قوه قضائیه در نظر گرفته شد ...

اطلاعات بیشتر